Mapy zdrapki

Mapa świata zdrapka to wymarzony prezent dla miłośników podróży! Obudź w sobie duszę odkrywcy, zwiedzaj kolejne piękne miejsca na świecie i zdrapuj te, w których już byłeś. Prowadź swoją mapę wspomnień, a także planuj kolejne ekscytujące wyprawy!

Mapy świata zdrapki – najwyższa jakość wykonania i piękny design

ONasze mapy świata zdrapki zostały zaprojektowane przez artystów grafików z troską o najmniejszy detal. Mapy zdrapki doskonale prezentują się zarówno przed, jak i po zdrapaniu – zadbaliśmy o wierne odwzorowanie powierzchni mórz, oceanów i lądów, najwyższej jakości wydruk DH na płótnie flizelinowym oraz piękne wzory i kolory.

Z każdy odwiedzonym przez Ciebie miejscem kryją się szczególne wspomnienia i chciałbyś je opisać w kilku słowach? Z naszymi mapami świata zdrapkami to nie problem! Mapy zdrapki zostały pokryte specjalną powierzchnią, dzięki której z łatwością będziesz mógł zdrapywać i ścierać swoje notatki. Co więcej, u nas w zestawie z mapą świata zdrapką otrzymasz komplet kolorowych naklejek i drewniany rysik do zdrapywania.

Mapy zdrapki - idealny pomysł na prezent

Mapa świata zdrapka to świetny pomysł na niecodzienny prezent dla pasjonatów podróży. Pozwól obdarowanej osobie zdrapać na mapie wszystkie odkryte dotąd miejsca, a także stworzyć plan podboju kolejnych terenów. Mapa zdrapka świat z pewnością przypadnie do gustu osobom kochających dalekie podróże, z kolei osoby preferującym trochę bliższe kierunki polecamy mapę zdrapkę Europy. Mapy zdrapki pakujemy w elegancką tubę z miejscem na indywidualną dedykację, dzięki czemu będzie to niezapomniany prezent, pozwalający powracać do najpiękniejszych wspomnień z podróży w każdym momencie!

Mapy zdrapki świata – oryginalna ozdoba wnętrza

Mapy zdrapki Europy i mapy zdrapki świata to bardzo stylowa i oryginalna ozdoba wnętrza. Możliwość wyboru spośród kilku wariatów kolorystycznych pozwoli z łatwością dopasować wybraną mapę zdrapkę do aranżacji danego wnętrza. Wysokie walory estetyczne, najwyższa jakość oraz piękne i głębokie barwy wód i lądów, sprawiają, że mapy świata zdrapki to nieszablonowy dodatek do nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz, który z pewnością podkreśli ich niepowtarzalny charakter.

Czytaj więcej