-5% na wszystkie produkty     koniec promocji za: 23:41:27

TYLKO DZISIAJ  -  BLACK FRIDAY -12%

Obraz do samodzielnego malowania - Skałki w morzu

Nr katalogowy: 19519
Wybierz rozmiar (szer. x wys.):
60x40cm
132,66 126,03 zł
Cena:
132,66 126,03 zł
Cena zawiera VAT
Termin realizacji do: 1-2 dni roboczych.

Koszt wysyłki od:

19,90zł (przelew) - gratis od 500zł

Zobacz podobne Wczytaj zdjęcie
Opis - Obraz do samodzielnego malowania - Skałki w morzu

Obraz do samodzielnego malowania

Szukasz inspiracji? Obraz do samodzielnego malowania - Skałki w morzu to świetny sposób na relaks oraz kreatywne i rozwijające zajęcie w jednym. Malowanie po obrazach znajdujących się w naszej ofercie pozwoli Ci powrócić do beztroskich lat dzieciństwa i na nowo odkrywać piękno sztuki, jednak tym razem w o wiele prostszej i przystępniejszej formie.

Obraz do samodzielnego malowania - Skałki w morzu. Co otrzymujesz w komplecie?

Obraz do samodzielnego malowania - Skałki w morzu to doskonała zabawa i pożyteczny sposób na spędzenie wolnego czasu. Obraz do samodzielnego malowania - Skałki w morzu wykonany jest z płótna flizelinowego o gram. 120g/m2 naciągniętego na drewnianą ramkę (krosno), przez co jest od razu gotowy do powieszenia. W zestawie otrzymujesz kompletny zestaw farbek akrylowych w słoiczkach, które są gotowe do użycia od razu po otworzeniu, dobrze kryją i z łatwością zamalują kontury oraz numery pól. Wraz z obrazem do malowania po numerach XYZ otrzymujesz dwa pędzle do dużych i małych powierzchni.

Zadbaj o komfortową pozycję i zacznij malować!

Malowanie po obrazach to ostatni krzyk mody wśród kreatywnych sposób na rozluźnienie, relaks oraz na wyjątkowe spędzanie wolnego czasu. Malowanie po obrazach uczy skrupulatności, cierpliwości oraz skupienia, skutecznie rozwija koordynację ruchową i zdolności manualne, a także znacząco wpływa na rozwijanie kreatywności, czego efektem końcowym jest pięknie wyglądające dzieło sztuki wspomaganej.

  • Producent: Artgeist
  • Obrazy na płótnie flizelinowym o gram. 120g/m2
  • Produkt może różnić się kolorystycznie od zdjęć - spowodowane to może być ustawieniami monitora.

    Zobacz powiązane produkty