Obraz W warsztacie gliny. Kobieta garncarz rozmawia i uśmiecha się podczas procesu pracy w warsztacie gliny. Kobiety-mistrzowie garncarzy zwijają glinę na stole za pomocą wyrobów ceramicznych.

Wybierz i wczytaj swoje zdjęcie
Typy plików: JPG, JPEG, PNG.     Max. rozmiar: 40 MB
podgląd zdjęcia
ID zdjęcia: 361658368
4024x6048px
Produkt nie będzie zawierał znaku wodnego Adobe Stock oraz numeru katalogowego

Produkt może różnić się kolorystycznie od zdjęcia - spowodowane to może być ustawieniami monitora.


Jasność

Nasycenie

Gamma

Przywróć domyślne

Efekt

Poziom

Dithering

Ilość kolorów

Dithering

Rozmiar pędzla

Kąt obrotu

Kąt obrotu

Promień

Szerokość

Wysokość

Szerokość (cm)

Wysokość (cm)

Dodatkowe opcje

Produkt: Obraz

Rodzaj materiału

Obrót

Inne

Paleta barw
Barwa

Reset
koszt dostawy: 19,90zł
szt.

Stwórz swój wymarzony obraz na wymiar z naszym generatorem i odmień wygląd swojego wnętrza!

Obraz drukowany na wymiar możesz zamówić na wysokiej jakości płótnie poliestrowym 280gm2, bawełnianym 360gm2 oraz na szkle optiwhite 4mm. Obraz zostanie wykonany wg Twoich wytycznych. Dzięki naszemu generatorowi możesz wybrać nie tylko interesujący Cię rozmiar i materiał obrazu ale także dowolnie zmienić jego kolorystykę, nasycenie barw oraz wyszukać podobne obrazy pasujące do przedstawionej grafiki. Dzięki temu możesz być pewny, że Twój obraz będzie jedyny w swoim rodzaju i zostanie wykonany specjalnie dla Ciebie lub na prezent aby pasował idealnie do np. salonu, sypialni, korytarza lub innego pomieszczenia. Możliwość indywidualnej edycji obrazu pozwoli Ci z łatwością dopasować do stylistyki wnętrza i charakteru pomieszczenia co z pewnością podkreśli niepowtarzalny styl każdej aranżacji. Obraz W warsztacie gliny. Kobieta garncarz rozmawia i uśmiecha się podczas procesu pracy w warsztacie gliny. Kobiety-mistrzowie garncarzy zwijają glinę na stole za pomocą wyrobów ceramicznych. jest gotowy do powieszenia na ścianie bez konieczności oprawy w ramy z uwagi na zadrukowane już krawędzie obrazu. Płótno naciągnięte jest na ramę sosnową o gr. 20mm.


Słowa kluczowe: kreatywnych, garncarstwo, rzemiosło, glina, garncarz, ceramicznych, rzeźbiarz, rękodzieło, garnek, manufaktura, artysta, artisan, hobby, kształt, kreatywność, filiżanka, kobieta, artisan, brązowy, sztuka, podejmowania, ludzie, rolki, proces, ładny, toczenia, kształtowaniu, pracy, portret, płyta, osoba, działalność, styl życia, część, artystyczny, tło, kaukaski, ładny, żółtodziób, formularz, dziewczynka, ręka, szczęśliwy, dzieci, palec, klasa, produkcji

Oryginalna nazwa: In the clay workshop. Female potters talking and smiling during the working process in the clay workshop. Female potter masters rolling up the clay on table with ceramic products.