Obrazy na płótnie

Od starożytności ludzie malują obrazki na ścianach tworząc znaki pismo ale także dekoracje. Jest to najstarsza forma ozdoby pomieszczeń nie dająca efektu przepychu, ale dobrze dobranego dodatku. Dzięki swojej różnorodności można dopasować je do każdego pomieszczenia. Obrazy na płótnie dodają subtelnej elegancji, a nadruk tworzy interesujący nas klimat.

W naszej ofercie posiadamy ponad 50.000.000 pięknych zdjęć dzięki czemu mogą Państwo znaleźć swój wymarzony obraz który z pewnością będzie odpowiednio pasował do danego pomieszczenia.

 

W średniowieczu obrazy były dostępne tylko dla wyżej postawionych osób, pokazując ich wyższość i klasę społeczną. Kupowało się jedynie dzieła znanych artystów, które kosztowały majątek. Dziś większość możemy oglądać w muzeach.

W dzisiejszym świecie większość ludzi stawia na nowoczesność, przez co wybierają obrazy drukowane na płótnie, które są o wiele tańsze, a dla fanów znanych dzieł sztuki oferowane są reprodukcje. Podążając za modą powstały obrazy, które wpasowują się w każde otoczenie: czy to bardziej eleganckie, minimalistyczne czy nawet w stylu pop-art.

Obrazy na płótnie mogą być duże, małe, pojedyncze lub złożone "wieloczęściowe", jakie tylko sobie wymyślimy. Dopasujemy je do każdego rodzaju pomieszczeń, niezależnie od wielkości i stylu. W naszym sklepie mogą Państwo wybierać z całej galerii lub stworzyć obraz z własnego zdjęcia.