Skorzystaj z oferty 5% taniej!     koniec promocji za: 01:18:15:19

Obrazy podświetlane LED

Ilość: 89, strona 1/2
Obrazy

Obrazy podświetlane LED – piękny efekt wizualny i zastosowanie praktyczne

Obrazy LED to doskonała propozycja dla wielbicieli nietuzinkowych, nowoczesnych aranżacji. Obrazy podświetlane w sprytny sposób łączą właściwości ozdobne i użytkowe. Z jednej strony są świetnym pomysłem na oryginalną, ścienną dekorację, z drugiej – z powodzeniem mogą służyć jako źródło światła, zastępując lampy albo służąc jako alternatywa wobec kinkietu LED.

Obraz LED - najwyższa jakość i trwałość

Oferowane przez nas obrazy wykonywane są na płótnach wysokiej jakości, za pomocą nowoczesnych metod zadruku. Dzięki temu przeniesione na płótno wzory zachowują barwy oryginału, charakteryzują się też dobrą rozdzielczością, ostrością i wiernością w odzwierciedleniu szczegółów. Z powodzeniem sprawdzają się jako ozdoba pomieszczeń, zastępując tradycyjne obrazy czy szkice. Obraz podświetlany szczególnie dobrze wpisze się w nowoczesne aranżacje wnętrz.

Oświetlenie LED – funkcjonalne rozwiązanie

Obrazy podświetlane to oryginalne i praktyczne rozwiązanie w zakresie dodatkowego oświetlenia pokoju. Możliwość iluminacji ściennej dekoracji pozwala po pierwsze, uzyskać niepowtarzalny efekt wizualny, po drugie – może pełnić funkcję użytkową, zapewniając klimatyczne oświetlenie czy zastępując nocną lampkę. Obrazy posiadają także dodatkowe, tylne oświetlenie oraz możliwość regulacji jasności za pośrednictwem pilota – co pozwala na komfortowe uzyskanie optymalnego efektu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii LED, obrazy podświetlane są ekonomiczne i nie zużywają wiele prądu.

Obrazy podświetlane – bogactwo wzorów

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór wzorów obrazów podświetlanych. Większość z przedstawionych w tym dziale propozycji została przygotowana z myślą o osiągnięciu jak najlepszego efektu wizualnego za sprawą iluminacji. W naszym asortymencie znalazł się więc bogaty wybór obrazów podświetlanych z grafikami wielkich miast, pejzaży, na których ważnym elementem jest gra światła i cieni, zachodów słońca i wzorów abstrakcyjnych, nasyconych kolorami.

Różnorodna oferta umożliwia znalezienie najlepszej propozycji do dekoracji różnego rodzaju wnętrz – salonu, sypialni, pokoju dzieci, pomieszczeń biurowych - niezależnie od stylu i barw, w jakich zostały urządzone. Ten rodzaj akcesoriów świetnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i biurze.

Czytaj więcej