Menu

Obrazy na szkle - do salonu

Nadruk na szkle to zaawansowana technologia pozwalająca na uzyskanie niesamowitego efektu! Szklany obraz jest pod wieloma względami wyjątkową dekoracją. Prezentuje się zjawiskowo - dzięki użyciu szkła jako materiału, za który umieszczona jest wysokiej jakości grafika, otrzymujemy ozdobę pomieszczenia, która zmienia się w zależności od kąta padania światła (niemniej zawsze wygląda świetnie)!

Obrazy na szkle najwyższej jakości

Jest istotna różnica pomiędzy tradycyjnym zdjęciem "za szybką" a szklanym obrazem. Nasze precyzyjne wykonanie sprawia bowiem, że wydruk niemalże scala się z taflą i tym samym oglądający ma wrażenie, że obraz został naniesiony bezpośrednio na szkło! Jednocześnie nie musimy się obawiać, że intensywne światło będzie odbijać się od obrazu rujnując efekt. Szkło laminowane, którego używamy do stworzenia dekoracji ma tę właściwość, że pochłania promienie, odbijając tylko niewielką ich część. Zatrzymana w szklanej powierzchni świetlistość, dociera do grafiki, ożywiając jej kolory oraz stwarzając wrażenie niespotykanej ostrości i głębi obrazu. Zyskujemy również szczególny połysk dekoracji.

Forma szklanego obrazu jest lekka, nowoczesna, idealnie zadziała jako dominanta kompozycyjna zarówno w klasycznych, jak i w modernistycznych przestrzeniach. Jest ozdobą, która nie potrzebuje dodatkowej oprawy, co sprawia, że nie robi przytłaczającego wrażenia. Projektanci wnętrz chętnie sięgają po to rozwiązanie, gdyż obrazy na szkle znacząco podnoszą standard wykończenia pomieszczeń.

Obraz na szkle do salonu nada się doskonale! Powieszony tam będzie przyciągał uwagę gości i cieszył oczy domowników. Gdy umieścimy go kuchni lub w łazience, nada tym pomieszczeniom szczególnej elegancji. Jego gładką powierzchnię z łatwością można zmyć z ewentualnej wilgoci, czy zabrudzeń. Jest ona także odporna na wahania temperatur. Szklany obraz z powodzeniem będzie również pełnił rolę głównej dekoracji w miejscach takich jak: biuro, salon kosmetyczny, fryzjerski, centrum spa, hotel, ekskluzywny sklep odzieżowy, obuwniczy, galeria handlowa, gabinet lekarski, bank, restauracja, kawiarnia i wiele innych, w których powinna zapanować atmosfera luksusu.

Ze względu na jakość wykonania świetnie sprawdzi się w każdej przestrzeni, ponadto jest produktem bezpiecznym. Szkło laminowane charakteryzuje się wysoką trwałością, nie tłucze się łatwo, a jeśli już dojdzie do naruszenia jego struktury, rozbite kawałki nie są ostre i raniące. Obraz na szkle nie płowieje dzięki zawartemu w powierzchni zewnętrznej filtrowi UV. Jest to dekoracja niepodatna na zniszczenia i uniwersalna, jeśli chodzi o rodzaj wnętrza, którego ściany ma zdobić. Montaż szklanego obrazu jest łatwy, do każdego produktu dołączamy specjalne zawieszki mocujące.

W naszej ofercie znajdą Państwo szklane obrazy z pięknymi grafikami o wysokiej rozdzielczości, które doskonale wpiszą się wystrój Państwa pomieszczeń. Ponad to mamy możliwość spersonalizowania Państwa zamówienia! Specjalnie dla Państwa stworzymy dekorację absolutnie niepowtarzalną, powstałą na bazie otrzymanej od Państwa fotografii i w wymiarach dostosowanych do Państwa potrzeb! Zapraszamy do kontaktu!

Czytaj więcej