Skorzystaj z oferty 10% taniej! koniec promocji za: 03:06:17:51
Czy wiesz, że… wszystkie morza naszej planety zajmują łączną powierzchnię 40 milionów kilometrów kwadratowych?
Średni świat to złoty środek pomiędzy rozmiarami naszych map – jest widoczny, posiada wiele detali, a jednocześnie nie przytłoczy małego mieszkania swoimi rozmiarami. Sprawdzi się jako dekoracja, prezent czy gadżet do biura. Mapa jest ręcznie polerowana, malowana i klejona. Powstała z polskiej sklejki drewnianej w warsztacie w Gdańsku. Farba akrylowa jest nietoksyczna i wodoodporna. Posiada otwór do zawieszenia.
Kolor: turkus
Wymiary: szerokość: 100 cm / wysokość: 65 cm / grubość 2.1 cm
Waga: 15 kg
Zdjęcia poglądowe, ze względu na naturalne właściwości drewna oraz ustawienia monitora kolory mogą się nieznacznie różnić.
★★★★★
Bardzo ładny obraz
Bardzo ładny obraz. Wszystko zgodnie z moimi oczekiwaniami. Szybka wysyłka. Solidnie opakowany. Bardzo polecam.
Alina Pyzio
★★★★★
Szybka realizacja zamówienia
Szybka realizacja zamówienia. Kontakt z kurierem bardzo dobry. Paczka dostarczona bez żadnych uszkodzeń. Zakupiony towar zgodny z tym co na stronie internetowej. Polecam ten sklep
Aneta Ufnal
★★★★★
Przemiły kontakt i pomoc na etapie…
Przemiły kontakt i pomoc na etapie zamówienia. Błyskawiczna przesyłka. Polecam zdecydowanie, jest wiele firm które robią obrazy na płótnie, ale ta jest najlepsza!
Magdalena Łysiak
★★★★★
Wykonanie i jakość super!!!!
Wykonanie i jakość super!!!!
Renata Dziadek