Obrazy do sypialni

Obrazy do sypialni polecamy bardziej stonowane, klimatyczne lub zmysłowe posiadające elementy natury jak obrazy z pejzażami, obrazy z kwiatami lub np. obrazy ze zwierzętami. Pięknie nadadzą się tu rajskie wybrzeża,  piękne plaże, widoki z lotu ptaka na góry i wiele innych...

obrazy róże obrazy storczyk obrazy konie obraz storczyk

 

Cudowny klimat zapewniają natomiast obrazy z zachodami słońca bądź pomostami, które od zawsze zachwycają. Specjalnie z myślą o sypialni powstały obrazy miłosne, a nawet akty ukazujące piękno kobiety.

obraz erotyczny obraz do sypialni obrazy pomosty obraz do sypialni

 

Dobrym pomysłem do sypiali są także obrazy z własnego zdjęcia. Na pewno każdy z nas ma utrwalone wspomnienia na fotografiach. Gdy za oknem szaro bura pogoda wystarczy spojrzeć na obraz z udanych słonecznych wakacji, ślubu czy dziecka i od razu wraca się do nich myślami, zostawiając uśmiech na twarzy.

zdjęcie na płótnie zdjęcia na płótnie

 

            Innym pomysłem mogą być obrazy z Księżycem, który od wieków nas fascynuje i ciekawi. To on w nocy daje światłość i zachwyca swoją niepowtarzalnością. Człowiek od zawsze chciał go zdobyć by poczuć się wszechmogący, lecz patrząc z perspektywy wszechświata jest to jak ziarno piasku na pustyni. Może właśnie dlatego także obrazy wszechświata cieszą się popularnością, zwłaszcza w sypialni, gdzie możemy dać się porwać konsternacji nad własnym istnieniem.

obraz do sypialni obraz do sypialni

Poniżej wizualizacje obrazów na płótnie w sypialni.

 

obraz do sypialni obraz do sypialni
obraz tryptyk do sypialni obraz z trzech elementów do sypialni