Obrazy do salonu

Obrazy do salonu nie mają konkretnych wyznaczników i stanowią największą część z całej galerii. Są to obrazy różnych wielkości i w każdym stylu. Dzięki nim można stworzyć niepowtarzalne wnętrza oddające naszą osobowość. Bez znaczenia czy interesujemy się naturą, sportem czy technologią, dla każdego coś się znajdzie smiley. W swojej ofercie posiadamy również bardziej niespotykane kategorie jak obrazy fantasy, obrazy surrealistyczne, obrazy impresjonistyczne i wiele innych.

Obrazy z krajobrazami odpowiednio dobrane kolorystycznie nadają się idealnie do każdego pomieszczenia tworzonego z myślą o wypoczynku i spędzenia wolnego czasu. Pokazują one piękno natury, cudowne barwy i niesamowite widoki z góry. Odciągają nasze myśli od codziennych spraw i pozwalają na chwile konsternacji.

obrazy z pejzażami obraz pejzaż obraz 4-elementowy tryptyk

Obrazy z kwiatami są ponadczasowym dodatkiem, wnoszą do salonu dużo radości i barw. Można wybierać miedzy przeróżnymi gatunkami, dzięki czemu stworzymy miejsce idealne dla nas. Znajdziemy tu między innymi złociste słoneczniki, czerwone wyraziste maki, piękne tulipany, czerwone róże, storczyki a nawet delikatną fioletową lawendę.

obrazy słoneczniki obrazy z makami obraz tulipany obrazy róże

Piękne i znane obrazy z miastami pasują do każdego salonu, jak również do innych pomieszczeń. W naszej ofercie posiadamy szereg obrazów z panoramami miast z całego świata, obrazami miast w czarno-białych kolorach, widoków miast z lotu ptaka jak również piękne obrazy przedstawiające miasta nocą.

tryptyki duże obrazy obrazy panoramiczne obraz wieloczęściowy

Poniżej przykładowe wizualizacje obrazów w salonie.

obraz do salonu   obraz do salonu  
obrazy do salonu   obraz do salonu