Obrazy do salonu

Ilość: 1138, strona 1/24
Obrazy

Zobacz i zamów z galerii zdjęć

Przedstawiamy Państwu przykładowe nowoczesne obrazy do salonu.Salon jest synonimem domowego ogniska, a zarazem jednym z ważniejszych pomieszczeń w naszym domu lub mieszkaniu. To tutaj toczy się życie domowników. Mają miejsce ważne uroczystości, przyjęcia, rocznice jak również rodzinne dyskusje. Postaraj się o to, aby przybyłych gości powitały odznaczające się artyzmem widoki od samego wejścia, a w szczególności pierwszoplanowych miejsc wypoczynku-sof i foteli.

Z pośród licznych dekoracji to właśnie obrazy są bezsprzecznie polecaną formą udekorowania ścian w salonie, szczególnie wybieraną przez tradycjonalistów. Obraz posiada różnorodne walory funkcjonalności. Można go w razie potrzeby przenieść na inną ścianę, lub ewentualnie zmienić. W naszej ofercie prezentujemy nowoczesne obrazy na płótnie, które w chwili obecnej są bardzo trendy w sferze designu.

Obrazy tego typu łączą w sobie najwyższą jakość full HD oraz idealną ostrość, czy głębię kolorów. Nie należy się obawiać, ponieważ dzięki ochronie UV obraz nie wyblaknie nawet przy ekspozycji na słońcu. Wielkość i różnorodność proponowanych przez Nas obrazów jest szeroka i zróżnicowana, dzięki temu każdy znajdzie u nas coś dla siebie!

Oferujemy obrazy tryptyki, duże obrazy zarezerwowane na duże powierzchnie ścian. Natomiast w przypadku mniejszych salonów preferujemy mniejsze obrazy jednoelementowe. Obrazy dobieramy zazwyczaj na zasadzie upodobań, osobowości, czy też w odniesieniu do kolorystyki wnętrza. Wśród szerokiej gamy obrazów do salonu każdy znajdzie coś dla siebie. Nie ważne czy będzie to zwykły klient, czy też pasjonat danego stylu.

Prezentujemy obrazy skierowane dla osób o zróżnicowanych poglądach, osobowościach, z różnych grup wiekowych bez wyjątku, które odmienią każde wnętrze. Klientom szukającym konkretnych wzorów polecamy kategorie, w których obrazy zostały podzielone tematycznie. Są to abstrakcje, mapy świata, kwiaty, miasta, pejzaże, afrykańskie, dzieci, street art, vintage itp.

Obraz to coś więcej, niż zwykła dekoracja. To forma wyrażenia upodobań aranżacyjnych, preferencji artystycznych i sposób na wzbogacenie aranżacji wybranej przestrzeni użytkowej. W przypadku salonu, przestrzeń ta jest wyjątkowo obszerna. Nic więc dziwnego, że wymaga ona wprowadzenia dekoracji o dość rozbudowanym i wyjątkowym charakterze. Duże, dopracowane obrazy idealnie nadają się do takich zastosowań.

Co może przedstawiać obraz w salonie?

Dostępne w naszej ofercie oryginalne obrazy do salonu są utrzymane w bardzo zróżnicowanej konwencji. Można wśród nich znaleźć obrazy przedstawiające określone pejzaże, bryły geometryczne, a także wiele innych, często dość niestandardowych kompozycji.

Grafiki te mogą być wykorzystywane m.in. do:

  • dekoracji wybranych przestrzeni salonu, dzięki czemu do aranżacji zostanie wprowadzone kilka ciekawych motywów graficznych,
  • uzupełnienia aranżacji przestrzeni salonu, dzięki czemu razem stworzą one wyjątkową, niepowtarzalną i kolorystyczną całość,
  • optycznego powiększenia wybranej przestrzeni, która - z różnych przyczyn - wymaga zastosowania określonych rozwiązań aranżacyjnych.

Co więcej, dostępne w naszej ofercie obrazy do salonu są wyjątkowe również pod kątem kolorystycznym. Niektóre z nich przedstawiają wyjątkowe i niepowtarzalne grafiki - edytoriale, które emanują rozbudowaną paletą kolorystyczną i wyjątkowymi właściwościami dekoracyjnymi.

Modne obrazy drukowane na płótnie do salonu

W naszym zestawieniu prym wiodą modne obrazy salonowe, których nie powstydziliby się nawet najbardziej profesjonalni specjaliści zajmujący się stylistyką wnętrz. Wśród nich można znaleźć zdjęcia wybranych pejzaży, aglomeracji (zwłaszcza w zaskakujących warunkach oświetlenia), a także nieco surrealistyczne przedstawienia prostych i rozbudowanych układów geometrycznych. W skład naszej oferty wchodzą również eleganckie obrazy, które urzekają rozbudowaną paletą barw. Tego typu obrazy do salonu sprawdzą się zwłaszcza w przypadku klasycznie urządzonych wnętrz, w których stawia się przede wszystkim na ciekawą i zaskakującą dekorację. Co ważne, oferujemy obrazy doskonale łączące się z innymi formami aranżacji wnętrza. Mowa tu oczywiście o salonach ultranowoczesnych (minimalistycznych), ale też o wnętrzach urządzonych w stylu nowojorskim, skandynawskim i wielu, wielu innych.

Obraz w salonie - coś więcej, niż tylko dekoracja

Faktem jest, że nasze obrazy tworzą ciekawą dekorację ścienną w salonie i nie tylko. Nietrudno tu znaleźć kompozycje wzbogacone ciekawie prezentującymi się motywami kwiatowymi, czy też grafiki zawierające odniesienia do różnych kultur. Naszym celem było stworzenie banku danych multimedialnych, których gros będzie przedstawiał coś więcej, niż tylko określoną, uporządkowaną paletę barw. Dzięki temu udało nam się wprowadzić również i takie kompozycje, które mają swoje ukryte i znacznie bogatsze znaczenie. Jest to idealna propozycja dla osób z pasją, które - na wybranych przez siebie obrazach - odkrywają coś więcej, niż tylko dekorację.

Obrazy na szkle do salonu

Istotnym elementem naszej oferty są szklane obrazy do salonu, które składają się ze specjalnego szkła laminowanego. Jego warstwa pokryta jest specjalnym nadrukiem, który wyróżnia się - mimo dość specyficznego podłoża - bardzo dużą trwałością i odpornością na oddziaływania mechaniczne. Zaletą tychże obrazów jest ich specyficzna aranżacja, która - oprócz walorów użytkowych - optycznie powiększa wybraną przestrzeń. Co ważne, obrazy te są też łatwe w czyszczeniu, gdyż wystarczy je zaledwie przetrzeć suchą szmatką, by natychmiast usunąć z ich powierzchni 100 procent pozostającego na nich kurzu. Co ważne, tak wyjątkowy i nowoczesny obraz jest całkowicie bezpieczny dla jego posiadacza. Szkło laminowane jest bowiem odporne na zniszczenia wywołane oddziaływaniami mechanicznymi. A jeśli już dojdzie do jego stłuczenia, to i tak pozostawi ono po sobie mnóstwo drobin o nieostrych, bezpiecznych dla innych krawędziach.

Jaki obraz do salonu warto wybrać?

Nasz zestaw dostępnych obrazów jest bardzo szeroki i dlatego każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Niemniej warto zauważyć, że dla niektórych osób tak duża paleta wzorów i barw, może być deprymująca. Dlatego na stronie z produktami przygotowaliśmy dla Państwa zestaw specjalnych filtrów, które ułatwią odszukanie wybranego projektu graficznego. Użytkownicy mogą wybrać obraz do salonu na podstawie:

  • jego popularności i liczby sprzedanych egzemplarzy,
  • ceny i to zarówno z uwzględnieniem cen rosnących jak i malejących,
  • jego potencjału dekoracyjnego, który można łatwo sprawdzić dzięki zakładce "Polecane",
  • aktualizacji wprowadzonych w naszej ofercie (zakładka "Nowości").

Co ważne, istnieje również możliwość zamówienia obrazów w oparciu o pliki graficzne, które znajdują się w naszej galerii zdjęć!

Obraz do salonu jako prezent

Nie ulega wątpliwości, że obrazy do salonu mogą być świetnym prezentem dla osób, które dopiero wprowadzają się do swojego nowego domu. Co więcej, można je podarować ze względu na określone, rodzinne uroczystości, a także jako podziękowanie za pamięć i troskę. Wykorzystanie obrazu w roli prezentu to świetny pomysł, który docenią zwłaszcza esteci i miłośnicy dopracowanych aranżacji wnętrz. Taki obraz będzie idealną dekoracją, która jeszcze bardziej uatrakcyjni domową aranżację.

Obrazy do salonu mogą być też świetnym prezentem dla tych osób, które mają ściśle określoną pasję. Jego charakter może przedstawiać ją w sposób bezpośredni lub też pośrednio, to jest jako przenośnię określonych, związanych z nią czynności. Tak czy inaczej, ofiarowany w ten sposób obraz będzie prezentem, który na długo pozostanie w pamięci osoby obdarowanej.

Podsumowując, dostępne w naszej ofercie obrazy do salonu to idealna propozycja dla osób, które chcą wzbogacić swoją domową aranżację wnętrz. Każdy z obrazów jest dostępny w wielu różnych rozmiarach, dzięki czemu będzie go można z łatwością dopasować tak do dużych, jak i do mniejszych wnętrz. Co ważne, każdy z naszych obrazów na szkle i płótnie wyposażony został w specjalne haczyki, które ułatwiają montaż na ścianie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Czytaj więcej