-5% na wszystkie produkty     koniec promocji za: 03:54:57

Obrazy do salonu

Ilość: 787, strona 1/17

Zobacz i zamów z galerii zdjęć

Przedstawiamy Państwu przykładowe nowoczesne obrazy do salonu.
Salon jest synonimem domowego ogniska, a zarazem jednym z ważniejszych pomieszczeń w naszym domu lub mieszkaniu. To tutaj toczy się życie domowników. Mają miejsce ważne uroczystości, przyjęcia, rocznice jak również rodzinne dyskusje. Postaraj się o to, aby przybyłych gości powitały odznaczające się artyzmem widoki od samego wejścia, a w szczególności pierwszoplanowych miejsc wypoczynku-sof i foteli.

Z pośród licznych dekoracji to właśnie obrazy są bezsprzecznie polecaną formą udekorowania ścian w salonie, szczególnie wybieraną przez tradycjonalistów. Obraz posiada różnorodne walory funkcjonalności. Można go w razie potrzeby przenieść na inną ścianę, lub ewentualnie zmienić. W naszej ofercie prezentujemy nowoczesne obrazy na płótnie, które w chwili obecnej są bardzo trendy w sferze designu.

Obrazy tego typu łączą w sobie najwyższą jakość full HD oraz idealną ostrość, czy głębię kolorów. Nie należy się obawiać, ponieważ dzięki ochronie UV obraz nie wyblaknie nawet przy ekspozycji na słońcu. Wielkość i różnorodność proponowanych przez Nas obrazów jest szeroka i zróżnicowana, dzięki temu każdy znajdzie u nas coś dla siebie!

Oferujemy obrazy tryptyki, duże obrazy zarezerwowane na duże powierzchnie ścian. Natomiast w przypadku mniejszych salonów preferujemy mniejsze obrazy jednoelementowe. Obrazy dobieramy zazwyczaj na zasadzie upodobań, osobowości, czy też w odniesieniu do kolorystyki wnętrza. Wśród szerokiej gamy obrazów do salonu każdy znajdzie coś dla siebie. Nie ważne czy będzie to zwykły klient, czy też pasjonat danego stylu.

Prezentujemy obrazy skierowane dla osób o zróżnicowanych poglądach, osobowościach, z różnych grup wiekowych bez wyjątku, które odmienią każde wnętrze. Klientom szukającym konkretnych wzorów polecamy kategorie, w których obrazy zostały podzielone tematycznie. Są to abstrakcje, mapy świata, kwiaty, miasta, pejzaże, afrykańskie, dzieci, street art, vintage itp.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Czytaj więcej