O Swiat-Obrazow

Od początku działalności zajmujemy się sprzedażą obrazów na płótnie ze zdjęć  - tzw. fotoobrazów. Doświadczenie które zdobyliśmy oraz pasja do tego co robimy, pozwoliły nam na osiągnięcie bardzo atrakcyjnych cen produktów.

Obrazy na płótnie są wysokiej jakości oraz wykonywane są z największą dbałością o detale.

Używane tusze posiadają głębokie nasycenie barw dzięki czemu drukowane obrazy wyglądają bardzo realistycznie. Pigmenty są bezwonne i ekologiczne (tusz pigmentowy produkowany na bazie wody).

Stosowane są najwyższej jakości grube płótna dedykowane do druków fotograficznych - canvas - poliestrowe oraz bawełnaine z zabezpieczeniem (werniks) lub bez. Płótna charakteryzują się wysoką wodoodpornością.

Do wszystkich obrazów drukowanych dodawane są komplety umożliwiające zawieszenie gotowego już obrazu na ścianie. Do pakowania stosowane są materiały wysokiej jakości.

W swojej ofercie posiadamy również piękne fototapety drukowane w najwyższej jakości z ochroną UV, fototapety na wymiar z możliwością zamówienia z własnego zdjęcia lub z galerii zdjęć, parawany, obrazy na szkle, obrazy ręcznie malowane, obrazy z zegarem i wiele innych ciekawych produktów. .

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) specjalnym obrazem pod wymiar (nietypowym) np. o dużych - nietypowych wymiarach napisz do nas biuro@swiat-obrazow.pl z pewnością podejmiemy się realizacji Twojego zamówienia. W przypadu zamówień nietypowych niestety termin realizacji może wydłużyć się do 10 dni roboczych.

Jesteśmy otwarci na propozycje smiley

Zapraszamy również Państwa do naszego drugiego sklepu nowoczesne-obrazy.pl w którym posiadamy obrazy wieloczęściowe - dwuelementowe, trzyelementowe - tryptyki, czteroelementowe, pięcioelementowe, sześcioelementowe oraz siedmioelementowe w różnych konfiguracjach oraz rozmiarach. W ofercie fototapety na ścianę, obrazy malowane na płótnie, obrazy z zegarem tzw. fotozegary, naklejki na ścianę, okleiny samoprzylepne które idealnie pasują np. do kuchni, sypialni, salonu..

Serdecznie Zapraszamy !