Tylko dzisiaj dla Ciebie 5% taniej!     koniec promocji za: 03:31:00

Malowanie po numerach

Ilość: 631, strona 1/14

Obrazy do malowania po numerach to zupełnie nowy wymiar dekoracji hand-made. Malowanie po numerach to świetny sposób na relaks, rozbudzenie kreatywności oraz ćwiczenie skupienia i precyzji. Sprawdź, jaki asortyment przygotowaliśmy dla Ciebie w naszej kategorii produktów.

Poczuj się jak prawdziwy artysta!

Obrazy do malowania po numerach to doskonała okazja na własnoręczne stworzenie prawdziwego arcydzieła. Każdy, kto zdecyduje się na taką zabawę, będzie mógł poczuć się niczym prawdziwy artysta tworzący wybitne dzieło sztuki własnymi rękoma.

Dzięki jasnym instrukcjom oraz przejrzyście zaznaczonym obszarom na obrazach do malowania, ich uzupełnianie nie sprawi żadnego problemu nawet najmniej uzdolnionemu malarzowi.

Gotowy zestaw do malowania po numerach – wszystko otrzymujesz w zestawie

Wraz z płótnem przygotowanym do malowania po numerach, otrzymujesz profesjonalne farby akrylowe, które świetnie kryją, nie blakną oraz błyskawicznie schną. Każdy z obrazów do malowania znajdujący się w naszej ofercie jest zaprojektowany przez doświadczonych artystów.

Taki zestaw to niepowtarzalny sposób na własnoręczne namalowanie własnego dzieła. Zawsze chciałeś namalować obraz, ale brak Ci odpowiednich umiejętności i determinacji? To świetny sposób na przyjemne i proste skomponowanie własnego obrazu. Wszystko, co musisz zrobić, to zamalowywać kolejno ponumerowane obszary płótna. Gotów na malowanie po numerach? Pędzel w dłoń i do dzieła!

Innowacyjny pomysł na malowanie

Obrazy do malowania po numerkach to zupełnie nowy wymiar dekoracji hand-made. To stosunkowo nowy sposób na wyzwolenie własnej kreatywności. Pomysł jest na tyle oryginalny, że zjednuje do siebie wiele osób, również tych, które nie są miłośnikami sztuki i kreatywnych rozrywek. Idea jest skierowana do każdego, to prowadzi do tego, że malowanie po numerach stało się idealnym sposobem na spędzanie wolnego czasu w zgodzie z samym sobą. Malowanie po numerach to zajęcie staje się coraz bardziej popularnym hobby, które wciąga i przenosi do świata sztuki. Pozwala oswoić to, co dotąd nieznane. Obrazy do malowania to świetny sposób na relaks, pokazanie własnej ekspresji oraz ćwiczenie skupienia i precyzji. Malowanie po numerach rozwija i uczy miłości do pasji. Pozwala spędzić czas w ciszy, ze samym sobą. Prowadzi do lepszego poznania samego siebie, swoich słabości i mocnych stron! Sprawdź, jaki asortyment przygotowaliśmy dla Ciebie w kategorii produktów do malowania po numerach.

Malowanie po numerach - szeroka oferta dla każdego

Każdy z nas jest inny, każdy ma inne zainteresowania, spojrzenie na świat czy poczucie estetyki. Właśnie dlatego stworzyliśmy szeroki wybór produktów w kategorii malowanie po numerach, który pozwoli dopasować projekt do własnych oczekiwań. Malowanie po numerach, które prowadzi do utworzenia długo oczekiwanego dzieła, jest jeszcze bardziej przyjemne.

W ofercie znaleźć można różne motywy bardziej i mniej nowoczesne. Wśród tradycyjnych wzorów do malowania po numerach znaleźć można martwą naturę, motywy kwiatowe i zwierzęce, a także portrety ludzi pochodzących z różnych grup etnicznych. Wśród nieco bardziej abstrakcyjnych propozycji znaleźć można bardzo zróżnicowane pomysły, które często stawiają na mieszanie kontrastowych kolorów, stosowanie bieli i czerni, nawiązywanie do kontrowersyjnych tematów czy grę perspektywą. Znaleźć tu można również projekty Banksy'ego i innych cenionych artystów. Wobec takiego obrazu nie można przejść obojętnie.

Dużym zainteresowaniem cieszą się bardzo kolorowe portrety zwierząt - intensywne barwy zestawione w odważny sposób prezentują się bardzo nowocześnie i są często wybierane przez młode osoby. Pełen energii obraz lwa czy małpy wprowadza pozytywną atmosferę do wnętrza i jest ciekawą dekoracją, a także dodatkiem przyciągającym spojrzenia. Namalowany obraz będzie świadczył o umiejętnościach jego autora i będzie dowodem na ogrom włożonego trudu i pracy. W efekcie na ścianie zawiśnie dzieło, które ozdobi ją i stanie się centralnym punktem wnętrza. To będzie obraz z historią - Twoją historią tworzenia. To jak szybko osiągniesz cel, zależy od Twojego czasu i zaangażowania! Niektórym pierwsze malowanie po numerach zajmuje kilka dni, innym kilka miesięcy. Jednak nie ma wątpliwości, to zadanie wciągające, które nie pozwala odpuścić.

Poczuj się jak prawdziwy artysta!

Obrazy do malowania po numerach to doskonała okazja do własnoręcznego stworzenia prawdziwego arcydzieła. Każdy, kto zdecyduje się na taką zabawę, będzie mógł poczuć się niczym prawdziwy artysta tworzący wybitne dzieło sztuki własnymi rękoma. Jeśli nie masz talentu plastycznego - nic straconego! Przy malowaniu po numerach krok pierwszy to decyzja, żeby usiąść przy płótnie. Takie tworzenie ma w sobie również coś z matematyki, to nowa odsłona malowania - przystępna dla każdego, również dla tych, którzy nie urodzili się z umiejętnościami malarskimi. Talent nie jest tu kluczowy, choć na pewno pomógłby.

Dzięki jasnym instrukcjom oraz przejrzyście zaznaczonym obszarom na obrazach do malowania, ich uzupełnianie nie sprawi żadnego problemu nawet najmniej uzdolnionemu malarzowi. Malowanie jest świetną zabawą, która jednocześnie uczy i jest swoistym treningiem cierpliwości, wytrwałości i uporu. Malowanie po numerach często staje się hobby, które wiąże się ze świetną zabawą. Postawiłeś pierwsze kroki w świecie malowania po numerach? Możesz być pewien, że zechcesz więcej. Ta rozrywka wciąga i nigdy nie masz jej dość. Zajęcia manualne są świetną zabawą, więc tylko na tym skorzystasz, a Twoi znajomi już nigdy nie będą mieć problemu ze znalezieniem odpowiedniego prezentu dla Ciebie. Własny obraz jest powodem do dumy i pozwala wkroczyć do świata sztuki, pozwala być bliżej niej. Pierwszy obraz w życiu zachęca do dalszych prób z pędzlem i farbami.

Gotowy zestaw do malowania po numerach – wszystko otrzymujesz w zestawie

Cały zestaw jest kompletny i nie wymaga dokupowania półproduktów. Wraz z płótnem przygotowanym do malowania po numerach, otrzymujesz profesjonalne farby akrylowe, które świetnie kryją, nie blakną oraz błyskawicznie schną. Nie ma potrzeby ich mieszania, farby są umieszczone w niewielkich pojemniczkach - wszystkie kolory są już gotowe do naniesienia. Należy zaznaczyć, że farby są na tyle mocne, że po zamalowaniu nie widać numerka ani konturu. Wiele osób ma wątpliwość, czy ich obraz będzie się prezentował estetycznie, jeśli spod farby będzie przebijał numer. Wyjaśniamy - nic takiego nie ma miejsca! Wszystkie produkty w zestawie są jak najlepszej jakości, aby efekt był wart czasu spędzonego na malowaniu. Dołączane są również pędzle w dwóch wielkościach - mniejszy do precyzyjnego malowania niewielkich pól oraz większy do szybszego pokrywania farbą bardziej pokaźnych powierzchni. Obraz do malowania po numerach jest po pomalowaniu gotowy do powieszenia - płótno naciągnięte na drewnianą ramę czeka jedynie na pomalowanie. Nie musimy borykać się z naciąganiem płótna, co sprawia, że produkt doskonale się nadaje nawet dla zupełnych amatorów, którzy nigdy nie mieli do czynienia z malowaniem. Każdy z obrazów do malowania znajdujący się w naszej ofercie jest zaprojektowany przez doświadczonych artystów.

Malowanie po numerach to doskonały pomysł na prezent

Każdy z nas lubi prezenty, które coś wnoszą do naszego życia. To jest właśnie taki prezent! Kreatywna praca przynosi efekt, co bardzo lubimy. Obrazy do malowania po numerach są często wybierane jako prezent dla kolegów z pracy czy dla znajomych. To niezobowiązujący podarunek, który na pewno nie zostanie rzucony w kąt. Obdarowanego czeka ciekawa praca i nagroda w postaci ukończonego dzieła! Nie obawiaj się, że nie trafisz w gusta osoby obdarowywanej. Wykonana praca może trafić ponownie w czyjeś ręce jako już gotowy prezent. Wnętrza urządzane w stylu artystycznym są coraz bardziej modne. Sztuka powróciła do łask i coraz więcej osób chce przyozdobić swoją ścianę oryginalnym obrazem, czemu więc nie użyć jako dekoracji własnego dzieła!

Obraz do malowania po numerach to idealny pomysł na Dzień Babci, Dzień Dziadka, Dzień Dziecka, imieniny, urodziny i wiele innych okazji. Produkt spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób, które doceniają jakość i dbałość o szczegóły. Zapewniamy tylko starannie opracowane produkty, które zbierają same pozytywne opinie. Niewiele osób wie o najnowszej możliwości malowania po numerach projektu przygotowanego z własnego zdjęcia. Utrwalenie ważnych chwil w takiej formie to wiele przyjemności dla osoby obdarowanej. To idealna pamiątka, a także ciekawy prezent korzystający z dobrodziejstw personalizacji. Malowanie ważnego dla siebie momentu może być ciekawym doświadczeniem powodującym wiele pozytywnych odczuć, w tym wzruszenia. Gdy mamy do czynienia z zarysem dzieła, jeszcze nie do końca wiemy, czego się spodziewać. Dopiero efekt końcowy niejednokrotnie przerasta nasze oczekiwania względem obrazu. Przemyślane prezenty działające na emocje są najlepsze!

Malowanie po numerach - rozrywka dla każdego

Taki zestaw to niepowtarzalny sposób na własnoręczne namalowanie własnego dzieła. Wszystko czego potrzebujesz to pozytywne nastawienie i chęć do odbycia tej nieco pracochłonnej, lecz bardzo satysfakcjonującej drogi tworzenia. Zawsze chciałeś namalować obraz, ale brak Ci odpowiednich umiejętności i determinacji? To świetny sposób na przyjemne i proste skomponowanie własnego obrazu. Wszystko, co musisz zrobić, to zamalowywać kolejno ponumerowane obszary płótna. Ponumerowane pola nie pozostawiają wątpliwości, gdzie należy nanieść farbę i jaka farba to powinna być. To propozycja dla osób w każdym wieku. Najmłodsi nauczą się cierpliwości, nieco starsi odstresują się po ciężkim dniu pracy, natomiast seniorzy znajdą wspaniały sposób na spędzanie wolnego czasu. Gotów na malowanie po numerach? Pędzel w dłoń i do dzieła - pokryj ponumerowane pola dedykowanymi farbami i ciesz się zachwycającym efektem!

Nauka przez zabawę

W otrzymanym zestawie masz wszystko, jednak nadal uczysz się wyczucia i nabywasz nowe umiejętności. Manualne zdolności mogą zostać rozwinięte. Uczysz się, jak łączone są kolory i w jaki sposób powstaje z nich interesująca całość. Taka obserwacja często prowadzi do sięgnięcia po czyste płótno - bez numerów - i tworzenie czegoś zupełnie swojego! Malowanie po numerach jest rozwojowe i nie wyklucza samodzielnego myślenia kreatywnego i samodzielnego działania. To nie tylko odtwórcze zadanie, to próba pokazania jak powstaje dzieło, które zachwyca. Po numerach malowanie jest przyjemne i proste, jednak wyciągamy wnioski, układamy sobie w głowie, jakie kroki zostały podjęte, aby powstał naprawdę interesujący obraz. W ten sposób zdobywamy nową wiedzę i doświadczenie.

Profesjonalny sklep z obrazami do malowania po numerach

Dbamy o jakość i wszechstronność oferty - często wprowadzamy nowości i urozmaicamy już istniejący asortyment, aby był jeszcze lepszy. Nie skupiamy się na konkretnym stylu - dajemy Ci największy możliwy wybór, żebyś dobrał produkt idealny dla siebie. Staramy się działać kompleksowo. U nas nie ma nudy! Oferujemy wsparcie klienta w przypadku zaistnienia problemów. Nie wymagamy twojego konta w naszym sklepie. Nie posiadamy pola zaloguj. Oferujemy szybkie zakupy oparte na wzajemnym zaufaniu. Możesz wypełnić jedynie formularz, a zamówienie zostanie złożone, dostaniesz potwierdzenie na swój adres mailowy. Doceniamy, że nam zaufałeś, dlatego często oferujemy kody rabatowe, które obniżają wartość koszyka i jeszcze bardziej pozwalają się cieszyć z zakupów. Klienci są dla nas ważni, dlatego słuchamy, co mają do powiedzenia i na bieżąco to analizujemy Lubimy pomagać klientom i chętnie odpowiadamy na ich pytania. Nie wahaj się! Masz wątpliwość? Pisz!

Czytaj więcej