Obrazy na szkle

Ilość: 204, strona 1/5
Obrazy

Zobacz i zamów z galerii zdjęć

Obrazy na szkle naturalnym to doskonała ozdoba do niemal każdego pomieszczenia – i dzięki różnorodności wzorów, i za sprawą zalet druku na naturalnym szkle. Nasze szklane obrazy produkujemy w oparciu o nowoczesne technologie, które gwarantują najwyższą jakość grafiki, głębię koloru oraz wyrazistość nawet najdrobniejszych szczegółów. Dzięki temu otrzymujecie przepiękny obraz, łatwy w pielęgnacji, odporny na wilgoć, który z powodzeniem może ozdobić ścianę w salonie, sypialni, kuchni i łazience.

Szklane obrazy – praktycznie, piękne, nowoczesne

Szklany obraz to ozdoba, która doskonale wpasuje się w wystrój nowoczesnego domu, zarówno tam, gdzie stawiamy na przytulność, jak i w pomieszczeniach eleganckich czy urządzonych w stylu minimalistycznym. Zaletą szklanych grafik jest jednak nie tylko efekt wizualny, jaki można uzyskać za ich sprawą, ale także uniwersalność i praktyczność takiego rozwiązania. Szkło znacznie łatwiej wyczyścić niż płótno, posiada wysoką przepuszczalność światła (dzięki czemu grafika jest doskonale widoczna), nie odbarwia się pod wpływem promieni słonecznych (może więc wisieć w dobrze nasłonecznionym miejscu). Brak ram lepiej eksponuje wzór oraz ułatwia usuwanie kurzu i zabrudzeń, dzięki czemu utrzymanie szklanego obrazu w czystości staje się banalnie proste.

Odporność na wilgoć sprawia, że obraz na szkle sprawdzi się także w pomieszczeniach, w których powieszenie tradycyjnego obrazu to zły pomysł: w kuchni czy łazience. Ani para wodna, ani rozchlapana woda, ani wreszcie kropla tłuszczu czy zupy, nie uszkodzi w żaden sposób grafiki.

Grafiki na szkle od Świata Obrazów – bogactwo wzorów

Szeroki wybór wzorów gwarantuje, że każdy znajdzie najlepszy obraz na szkle – taki, który będzie pasował do przeznaczenia pomieszczenia, aranżacji oraz indywidualnego gustu. Czarno – białe grafiki doskonale sprawdzą się w eleganckich, nowoczesnych pomieszczeniach, utrzymanych w stonowanej kolorystyce, barwne pejzaże mogą stanowić doskonałą ozdobę salonu, do którego chcemy wnieść do więcej kolorów, grafiki przedstawiające miasta to ładne uzupełnienie aranżacji sypialni. Przygotowaliśmy również bogatą kolekcję wzorów z myślą o kuchni i łazience. W naszej ofercie z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Czytaj więcej