Parawany dekoracyjne dwustronne do szkół i przedszkoli

Parawany dla szkół i przedszkoli pomogą w ciekawy sposób zagospodarować przestrzeń, która stanie się przyjaznym i bezpiecznym miejscem dla każdego ucznia lub przedszkolaka. Dzięki parawanom możemy w łatwy sposób wydzielić różnorodne strefy, bez konieczności budowania ścianek działowych. Co ważne, w zależności od potrzeb lub sytuacji możemy je złożyć lub rozłożyć, dzięki czemu szybko i bezproblemowo możemy zmieniać aranżację wnętrza szkolnych i przedszkolnych sal.

Parawany – pomocne przy aranżacji przestrzeni do zabawy…

Co jest najważniejsze dla każdego przedszkolaka? Przede wszystkim dobra zabawa! Aby umożliwić dzieciom miłe spędzenie czasu, warto zaaranżować strefy rozrywki i kąciki tematyczne. W tym celu idealne będą parawany, ułatwiające organizację miejsc, w których najmłodsi będą mogli różnorodnie spędzić czas.

Wydzielona przestrzeń może być wykorzystywana do różnych celów - organizowania mini teatrzyków, kreatywnych zabaw manualnych czy kącików eksperymentów, a także zabaw tematycznych. Jesteśmy pewni, że czas spędzony w kreatywny sposób, pomoże dzieciom rozwinąć zainteresowania, a także wyzwoli w nich pokłady pozytywnej energii.

Parawany pomogą także zorganizować w sali przedszkolnej miejsce odpoczynku, w którym dzieci będą mogły udać się na spokojną drzemkę. Przyjaźnie zaplanowana przestrzeń sprawi, że maluchy będą chętnie spędzać czas w przedszkolu, a zajęcia i zabawy będą dla nich fascynującą przygodą

…i nauki

Parawany doskonale sprawdzą się także do celów dydaktycznych. Pomogą wydzielić przestrzeń sali lekcyjnej i zaplanować ją funkcjonalny sposób. Ułatwią zorganizowanie niecodziennej lekcji, a także zapewnią prywatność i spokój podczas sprawdzianu. Skutecznie odgrodzą uczniów w trakcie egzaminu, zapobiegając tym samym ściąganiu i niechcianym podpowiedziom. Parawany to także idealne rozwiązanie pozwalające oddzielić część lekcyjną, od sprzętu i pomocy lekcyjnych. Perfekcyjne wykonanie oraz ciekawe wzornictwo sprawią, że nasze parawany będą dodatkową ozdobą sali lekcyjnej, a uczniowie będą w niej miło spędzać czas.

Czytaj więcej