Tylko dzisiaj dla Ciebie 5% taniej!     koniec promocji za: 09:38:43

Poradnik


 

Jaki obraz do salonu? Krótki przewodnik

Jaki obraz do salonu? Krótki przewodnik

W większości domów salon jest pomieszczeniem, w którym spędzamy najwięcej czasu. To w nim przyjmujemy gości i organizujemy ważne, rodzinne uroczystości. Dlatego warto zadbać o jego wystrój i charakter dopasowany do gustu właścicieli. Odpowiednia atmosfera salonu zależy najczęściej od aranżacji czyli odpowiednio dobranych dekoracji. Jednym z najważniejszych tego typu elementów jest obraz. Poniżej podpowiadamy jak wybrać płótno, które wzbogaci domowe wnętrze.
Jak samodzielnie zerwać tapetę? Poradnik krok po kroku!

Jak samodzielnie zerwać tapetę? Poradnik krok po kroku!

Usuwanie tapet może wydawać się skomplikowane. Wystarczy jednak pamiętać o kilku zasadach, aby skutecznie pozbyć się niechcianej okleiny. Dzięki temu zaoszczędzimy pieniądze wydane na usługi specjalistów i nauczymy się przydatnej umiejętności. Poniżej podpowiadamy jak zrobić to dobrze krok po kroku.
Jak przykleić fototapetę? Samodzielne tapetowanie krok po kroku.

Jak przykleić fototapetę? Samodzielne tapetowanie krok po kroku.

Charakter mieszkania zależy głównie od naszej inwencji twórczej czyli koncepcji jaką mamy na przestrzeń mieszkalną. Najważniejsze ograniczenia z wdrażaniem w życie budowlanych i architektonicznych pomysłów, wiążą się z wielkością i układem pomieszczeń. Aby idealnie dopasować wygląd mieszkania do naszych wyobrażeń, jego aranżację warto zacząć od … ścian. Alternatywą dla klasycznej farby lub zwykłej tapety jest nowoczesna fototapeta. Dzięki niej każde wnętrze nabiera wyjątkowego wyglądu, dopasowanego do fantazji właścicieli. Czy zawsze jednak znajdziemy fototapetę odpowiadającą potrzebom wnętrza i naszej wizji? A jeśli tak, to w jaki sposób samodzielnie i profesjonalnie ją nakleić?