Skorzystaj z oferty 5% taniej!     koniec promocji za: 12:13:13

Parawany dekoracyjne dwustronne dla SPA i hoteli

Ilość: 84, strona 1/2

Salony SPA oraz hotele to miejsca, w których szczególnie liczy się relaksująca atmosfera oraz komfort pobytu. Warto zatem zadbać nie tylko o profesjonalną obsługę, ale także o staranną aranżację wnętrza, które sprawi, że klient SPA lub gość hotelowy spędzi w nim miło czas. W tych miejscach doskonale sprawdzą się parawany, które pomogą wydzielić odpowiednie strefy w pomieszczeniach, a także stworzą ciekawą stylizację wnętrza.

Niestandardowa ozdoba pokoi hotelowych

Parawan to oryginalny sposób na dekorację wnętrza pokoju hotelowego. Bardzo często spotykamy się ze stylizowanymi wnętrzami hoteli, gdzie każdy pokój ma inny wystrój i posiada swój niepowtarzalny klimat. Dzięki różnorodnemu wzornictwu i bogatej kolorystyce, nasze parawany świetnie sprawdzą się w takich wnętrzach, ponieważ dodatkowo podkreślą ich unikatowy charakter. Będą także ozdobą eleganckich i minimalistycznych przestrzeni nowoczesnych pokoi hotelowych.

Parawany to także doskonały sposób na szybką i niskobudżetową zmianę wystroju wnętrza. Jeżeli chcemy odświeżyć jego wygląd, wystarczy postawić jeden lub kilka nowych parawanów, w zależności od pomysłu na stylizację i rozmiarów pokoju, ewentualnie zmienić kilka dodatków i już! Pokój zyska zupełnie nowy wygląd!

Pełny relaks w SPA

SPA to miejsce, które jak żadne inne, kojarzy się z pełnym relaksem i odpoczynkiem. Klienci SPA oczekują wizyty, która upłynie im w komfortowej i odprężajacej atmosferze. W niepowtarzalny klimat harmonii i spokoju gości wprowadza pięknie zaaranżowane wnętrze. Odpowiednio dopasowane do stylistyki danego pomieszczenia parawany, nie tylko pomogą wyrazić charakter wnętrza, ale także będą stanowić jego funkcjonalne wyposażenie. Parawany pozwolą w subtelny sposób wydzielić strefę, w której klienci mogą spokojnie przygotować się do zabiegów, zaaranżować miejsce ich wykonywania, a także stworzyć przyjemną atmosferę intymności. Relaksujący klimat, przyjemne zabiegi oraz niepowtarzalne wnętrza z pewnością sprawią, że klienci chętnie powrócą do miejsca, w którym spędzili wyjątkowe chwile.

Czytaj więcej