Obraz Tropical Destination - Maldives - Pier For Paradise Island

Obraz Tropical Destination - Maldives - Pier For Paradise Island

Na obrazie, idealnym do wykorzystania jako produkt obraz lub fototapetę na ścianę, znajduje się malowniczy widok tropikalnej wyspy z drewnianym pomostem prowadzącym na nią.

Opis obrazu jako fototapety:
- W centralnej części fototapety znajduje się długa, drewniana kładka z poręczami po obu stronach, która prowadzi przez turkusowe, krystalicznie czyste morze w kierunku piaszczystej plaży z palmami kokosowymi.
- W tle widoczna jest bujna roślinność, tworząca tropikalny las z licznymi palmami, które są również rozproszone na plaży.
- Niebo jest jasnobłękitne, niemal bezchmurne, jedynie z lekkimi obłokami na horyzoncie, co dodatkowo podkreśla tropikalny charakter obrazu. Światło słoneczne dodaje scenie ciepła i sprawia, że kolor morza wydaje się jeszcze bardziej intensywny.
- Efektowne przejście od jasnych odcieni piasku przez turkusowe wody po głęboki błękit nieba, tworzy harmonijną i relaksującą kompozycję idealną jako dekoracja na ścianie.

Taki obraz z pewnością może przyciągać wzrok i wesprzeć stworzenie w pomieszczeniu atmosfery relaksu i egzotycznej podróży.

Cena już od 69.00 zł

Zobacz powiązane produkty
Obraz Barbados Obraz Barbados Cena już od: 69.00 zł
Obraz wakacje na plaży Obraz wakacje na plaży Cena już od: 69.00 zł
Obraz piękna plaża nad morzem Obraz piękna plaża nad morzem Cena już od: 69.00 zł
Obraz Seszele, panorama plaży Obraz Seszele, panorama plaży Cena już od: 69.00 zł