Obraz do samodzielnego malowania - Brązowa mapa świata

Nr katalogowy: 19509
Wybierz rozmiar (szer. x wys.):
60x40cm
152,48 zł
Zobacz podobne
Cena:
152,48 zł
Cena zawiera VAT
Termin dostawy do: 5 dni roboczych.

Koszt wysyłki od:

19,90zł - gratis od 299zł

Wczytaj zdjęcie

Obraz do samodzielnego malowania

Szukasz inspiracji? Obraz do samodzielnego malowania - Brązowa mapa świata to świetny sposób na relaks oraz kreatywne i rozwijające zajęcie w jednym. Malowanie po obrazach znajdujących się w naszej ofercie pozwoli Ci powrócić do beztroskich lat dzieciństwa i na nowo odkrywać piękno sztuki, jednak tym razem w o wiele prostszej i przystępniejszej formie.

Obraz do samodzielnego malowania - Brązowa mapa świata. Co otrzymujesz w komplecie?

Obraz do samodzielnego malowania - Brązowa mapa świata to doskonała zabawa i pożyteczny sposób na spędzenie wolnego czasu. Obraz do samodzielnego malowania - Brązowa mapa świata wykonany jest na flizelinie o gram. 120g/m2 naciągniętego na drewnianą ramkę (krosno), przez co jest od razu gotowy do powieszenia. W zestawie otrzymujesz kompletny zestaw farbek akrylowych w słoiczkach, które są gotowe do użycia od razu po otworzeniu, dobrze kryją i z łatwością zamalują kontury oraz numery pól. Wraz z obrazem do malowania po numerach XYZ otrzymujesz dwa pędzle do dużych i małych powierzchni.

Zadbaj o komfortową pozycję i zacznij malować!

Malowanie po obrazach to ostatni krzyk mody wśród kreatywnych sposób na rozluźnienie, relaks oraz na wyjątkowe spędzanie wolnego czasu. Malowanie po obrazach uczy skrupulatności, cierpliwości oraz skupienia, skutecznie rozwija koordynację ruchową i zdolności manualne, a także znacząco wpływa na rozwijanie kreatywności, czego efektem końcowym jest pięknie wyglądające dzieło sztuki wspomaganej.

  • Producent: Artgeist
  • Obrazy na flizelinie o gram. 120g/m2
  • Produkt może różnić się kolorystycznie od zdjęć - spowodowane to może być ustawieniami monitora.

    Zobacz powiązane produkty