-5% na wszystkie produkty     koniec promocji za: 13:26:24

Obraz na szkle hartowanym - tekutina

Nr katalogowy: 24126
Wybierz rozmiar (szer. x wys.):
30x20cm
59,00 56,05 zł
60x40cm
210,00 199,50 zł
90x60cm
397,00 377,15 zł
120x80cm
659,00 626,05 zł
Zamów na wymiar
Cena:
59,00 56,05 zł
Cena zawiera VAT
Termin realizacji do: 5-7 dni roboczych.

Koszt wysyłki od:

19,90zł (przelew) - gratis od 500zł

Zobacz podobne Wczytaj zdjęcie
Opis - Obraz na szkle hartowanym - tekutina

Wykonany z dużą dbałością o szczegóły szklany obraz "Obraz na szkle hartowanym - tekutina" to doskonały pomysł na elegancką ozdobę, która doda uroku każdemu wnętrzu. Piękny wzór wydruku, wysoka jakość wykonania oraz zalety użycia w produkcji szkła – nowoczesny wygląd dekoracji, łatwość pielęgnacji, niezwykła głębia grafiki, gładkość szklanej powierzchni oraz jej delikatny połysk – sprawiają, że obraz będzie świetnie prezentował się na Twojej ścianie!

Wydruk na szkle – praktycznie rozwiązanie

Szklany obraz to praktyczne rozwiązanie dla tych, którzy chcą ozdoby trwałej i prostej w czyszczeniu. Z gładkiej, przezroczystej powierzchni z łatwością błyskawicznie usuniesz kurz i inne zabrudzenia, a brak ciężkich ram jeszcze bardziej upraszcza pielęgnację. Obrazy na szkle są także odporne na wodę, parę, wilgoć czy wahania temperatur. Dzięki temu to ozdoby uniwersalne, możliwe do zawieszenia nie tylko w salonie czy sypialni, ale też w kuchni, łazience albo korytarzu.

Obraz na szkle laminowanym – bezpieczna, nowoczesna ozdoba

Do produkcji obrazu "Obraz na szkle hartowanym - tekutina" użyto szkła laminowanego, które nie jest łatwe do rozbicia, a nawet w przypadku potłuczenia nie rozbija się na ostre kawałki. Wybór grafiki nadrukowanej za szkłem jest więc całkowicie bezpieczny! Mocny filtr UV gwarantuje, że kolory nie wyblakną, a ze względu na to, że szkło dobrze przepuszcza światło, odbijając jego niewielką część, obraz jest wyraźny, charakteryzuje się większą głębią niż tradycyjne obrazy i posiada lekki połysk. Uzyskany w ten sposób efekt sprawia, że obraz "Obraz na szkle hartowanym - tekutina" będzie dobrze prezentował się w każdym nowoczesnym wnętrzu. W zestawie oferujemy zawieszki, które umożliwią szybki, trwały montaż.

Nie jesteś pewny, czy właśnie ten wzór spełnia Twoje wymagania? Pamiętaj, że możesz zamówić wydruk na podstawie własnego zdjęcia lub wybrać z naszej bogatej galerii zdjęć – wzory prezentowane w kategorii „Szklane obrazy” to tylko niektóre przykłady!

Dane techniczne

  • Obraz na szkle gr. 4mm
  • Szkło bezpieczne
  • Nowoczesna technologia
  • Mocny filtr UV - kolory nie blakną
  • Produkt odporny na zmienne warunki: wodę, parę, wilgoć, temperaturę do max 150˚C
  • Zawieszki mocujące w zestawie

Jeżeli chcesz zamówić obraz na szkle z własnego zdjęcia kliknij: Wczytaj zdjęcie

Produkt może różnić się kolorystycznie od zdjęć - spowodowane to może być ustawieniami monitora.

Zobacz powiązane produkty