Parawan 5-częściowy - Czarno-biała mapa II

Nr katalogowy: 18405
Wybierz rozmiar (szer. x wys.):
225x172cm
704,80 zł
Zobacz podobne
Cena:
704,80 zł
Cena zawiera VAT
Termin dostawy do: 6 dni roboczych.

Koszt wysyłki od:

19,90zł - gratis od 299zł

Wczytaj zdjęcie

Parawan dekoracyjny dwustronny

Parawan 5-częściowy - Czarno-biała mapa II to doskonały sposób na ubogacenie wnętrza nietuzinkową ozdobą.  Wysokiej jakości wzór oraz najwyższa klasa materiałów sprawią, że parawan idealnie podkreśli wystrój wnętrza, jednocześnie dyskretnie dzieląc pomieszczenie, a także zasłaniając mniej reprezentatywne jego części.

Parawan 5-częściowy - Czarno-biała mapa IIfunkcjonalność i elegancja w jednym

Stojące parawany dekoracyjne idealnie sprawdzą się do ukrycia części pomieszczenia lub sprzęty domowe, których nie zamierzamy eksponować. Oferowany parawan dekoracyjny sprawdzi się w mieszkaniu do zasłonięcia suszarki z praniem, kozetki, jako przedłużenie garderoby, czy też jako osłona damskiej toaletki. Z powodzeniem może zostać umieszczony w pokojach dziennych, salonach oraz w sypialniach. Możemy wykorzystać go w przedpokoju, a nawet w łazience.

5/3-częściowy parawan może zostać wykorzystany do przedzielenia przestrzeni sypialnej i mieszkalnej lub kuchni i salonu w kawalerkach oraz mieszkaniach typu loft i studio. Doskonale sprawdzi się również do stworzenia namiastki prywatności w wieloosobowych pokojach dziecięcych.

Parawany mogą okazać się również oryginalnym pomysłem na wzbogacenie aranżacji pomieszczenia usługowego. Z funkcjonalności pięknie wykonanego, eleganckiego parawanu mogą skorzystać salony kosmetyczne i fryzjerskie do dzielenia stanowisk, czy prywatne gabinety lekarskie do zasłaniania kozetki. Parawany sprawdzą się także w pomieszczeniach biurowych oraz w poczekalniach.

Parawany dekoracyjne to świetna alternatywa dla ścianki działowej

Chcąc przedzielić pomieszczenie bez ingerencji w jego konstrukcję, warto zastanowić się nad zakupem parawanów pokojowych. Stanowią one odpowiednio duże, wszechstronne i łatwo dopasowujące się do charakteru wnętrza rozwiązanie, dzięki któremu zbędnym okaże się budowanie drogiej i wymagającej dużych nakładów pracy ścianki działowej. Parawan dekoracyjny [nazwa] stanowi elastyczną, dwustronnie nadrukowaną formę dekoracyjną, która z powodzeniem  ubogaci każde wnętrze, niezależnie od jego charakteru, przeznaczenia oraz warunków przestrzennych.

Produkt może różnić się kolorystycznie od zdjęć - spowodowane to może być ustawieniami monitora.

Informacje techniczne:

  • Wymiary: 135 x 172cm (parawany 3-częściowy) lub 225 x 172cm (parawany 5-częściowy)
  • dekoracyjny wydruk obustronny na płótnie flizelinowym - 188g/m2
  • solidna drewniana rama o grubości 3cm
  • idealne wykończenie: metalowe zawiasy na łączeniach, satynowa wstążka na rantach i praktyczne nóżki zapewniające stabilność

Sprawdź nasze fototapety i obrazy dostępne na wymiar drukowane na szerokiej gamie materiałów: lateks, flizelina, winyl, samoprzylepna!

Zobacz powiązane produkty