1
Wybierz i wczytaj swoje zdjęcie
Typy plików: JPG, JPEG, PNG.     Max. rozmiar: 40 MB

fotoobraz - obraz na płótnie

Obrazy ze zdjęcia i fotoobrazy na wymiar

Obrazy na płótnie - fotoobrazy - obrazy na szkle laminowanym, hartowanym - na wymiar realizowane w najwyższej jakości ! Oferujemy ponad 150.000.000 pięknych zdjęć podzielonych na ponad 130 kategorii. Po wybraniu zdjęcia mogą Państwo dzięki generatorowi zmienić wymiar obrazu lub fototapety (szerokość - wysokość), zmienić kolor na czarno biały, sepię, zwiększyć lub zmniejszyć: jasność, nasycenie, barwę oraz gammę obrazu. Dostępne są również efekty: farba olejna, wir, rozmycie radialne oraz rozproszenie. Zamówiony foto-obraz na płótnie otrzymują Państwo już gotowy do powieszenia na ścianie. Płótno canvas naciągnięte jest już na ramę sosnową o grubości 20mm. W ofercie: obrazy na szkle laminowanym optiwhite, obrazy na szkle hartowanym, obrazy na płótnie poliestrowym, bawełnianym z werniksem lub bez jak również fototapety lateksowe, na flizelinie, winylowe oraz samoprzylepne. Serdecznie Zapraszamy !

Posiadanie dedykowanych, wyjątkowych i niepowtarzalnych zdjęć na płótnie, to marzenie każdego, aranżacyjnego estety. W ten sposób można stworzyć kompozycję niezwykłych, własnych fotografii, wprowadzić do aranżacji własne zdjęcia przedstawiające różne, wyjątkowe chwile, a także uatrakcyjnić wnętrze pokoju efektowną ozdobą.

Zdjęcia na płótnie - dlaczego warto?

Zdjęcia nanoszone na powierzchnię płótna mają swój wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Na płótnie można nadrukować praktycznie wszystko i to w fotograficznej jakości. Opcjonalnie można też wybrać, czy przedstawiona w ten sposób grafika będzie błyszcząca, czy też matowa. Wreszcie, płócienne grafiki wyróżniają się niezwykłą funkcjonalnością, gdyż są lekkie i osadzone na specjalnej, wzmacniającej je, drewnianej ramie. Co więcej, zdjęcia na płótnie mogą występować w różnej tematyce. Mogą być to np. standardowe zdjęcia rodzinne, fotografie przedstawiające dzieci, a także grafiki zawierające w sobie wizualizację niezwykłych plenerów. Co ważne, zdjęcia te nie muszą być wcale wykonane przez osobę je zamawiającą. Wręcz przeciwnie - mogą być to grafiki wybrane spośród rozbudowanej bazy zdjęć, w której każda grafika jest zdefiniowana w ramach określonej kategorii. Jeśli mimo to mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące świadczonych przez nas usług, nasze Biuro Obsługi Klienta z przyjemnością na nie odpowie.

Jak to wygląda w praktyce?

Zamawianie zdjęć na płótnie poprzez naszą stronę internetową jest bardzo proste! Wystarczy załadować określoną grafikę (z dysku lub z dostępnej galerii), a następnie przesłać w celu późniejszego wydrukowania i dostarczenia na zamówiony adres. Co ważne, w przypadku zdjęć realizowanych na płótnie gotowe grafiki mogą pojawić się u Państwa już w przeciągu 3 - 5 dni. Dzięki temu będą one np. doskonałym prezentem okolicznościowym. Oczywiście wydrukowany materiał osadzamy na specjalnej ramie z prawdziwego drewna. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że każde z Twoich zdjęć będzie nie tylko efektownie nadrukowane na płótno, ale też osadzone na stabilnej i trwałej, drewnianej konstrukcji. Tak przygotowany obraz można zawiesić dosłownie wszędzie, gdyż - co istotne - jego konstrukcja jest bardzo lekka. Przekonaj się, jak wyjątkową ozdobą może być np. Twoje zdjęcie ślubne i złóż zamówienie na naszej stronie!

Co może być tematyką naszych obrazów?

Zdjęcia zamawiane w naszej firmie są bardzo zróżnicowane pod kątem graficznym. Owszem, można wśród nich znaleźć zdjęcia na płótnie, które są prawdziwym dziełem sztuki, ale zwykle dominują wśród nich obrazy przedstawiające najbliższych, a także wybrane chwile z życia rodzinnego.

  1. Zdjęcia dzieci - to bardzo popularny temat zamawianych u nas grafik. Zwykle dotyczą one okresu, kiedy to dzieci były małe. Dzięki temu są one niezwykłą pamiątką tamtych wyjątkowych czasów. Można jednak znaleźć wśród nich również i takie materiały, które odnoszą się np. do ważnych wydarzeń np. z ich późniejszego, a nawet nastoletniego życia. Takie materiały stają się przepiękną pamiątką np. wówczas, gdy już całkiem dorosłe dzieci znajdują swoje cztery kąty i tym samym wyprowadzają się od rodziców.
  2. Zdjęcia ślubne - wiele osób uważa, że zdjęcia ślubne to niezwykła pamiątka chyba najważniejszego dla dwojga ludzi wydarzenia. Ślub, wesele i towarzyszące im w związku z nimi wydarzenia, to świetny materiał na zdjęcia do własnego domu. Oczywiście należy być tutaj ostrożnym, gdyż niektóre materiały mogą przedstawiać inne osoby w sposób niekorzystny. Dlatego wybierając zdjęcia ślubne do późniejszego wydrukowania, warto postawić wyłącznie na ujęcia Pary Młodej lub też jej i towarzyszących jej osób.
  3. Zdjęcia plenerowe - natura tworzy przepiękną treść dla zdjęć. Nic w tym dziwnego, gdyż są one najczęściej zobrazowaniem idealnej rzeźby krajobrazu, malującego otoczenie światła słonecznego, a także przepięknych krajobrazów morskich, górskich itd. Co więcej, zdjęcia te mogą być tylko tłem dla innych, znacznie ważniejszych elementów kompozycji. Mowa tu rzecz jasna o różnego rodzaju portretach, zdjęciach rodzinnych i wielu innych, podobnych materiałach, w których dominującą rolę odgrywa właśnie człowiek. Nawiasem mówiąc, zdjęcia te warto zamawiać w stosunkowo dużych rozmiarach (o ile pozwala na to samo zdjęcie), gdyż dzięki temu są one idealną dekoracją każdego wnętrza.

Oczywiście tematyka drukowanych u nas zdjęć nie kończy się na tym. Wręcz przeciwnie, baza dostępnych u nas grafik jest bardzo zróżnicowana!

Technika wykonywania obrazów

Atutem naszej firmy jest tworzenie obrazów w funkcjonalny i można by rzecz "wspaniały sposób". Proces ten rozpoczyna się od przesłania nam przez klienta wybranej grafiki, która następnie - zaledwie w kilka chwil - jest nadrukowywana na specjalne, przeznaczone do tego płótno. Nieco dłużej trwa proces obróbki samego zdjęcia, gdyż musi ono zostać nałożone na specjalną, przeznaczoną do tego celu ramę. Należy też pamiętać, że maksymalny rozmiar zdjęcia zależeć będzie od rozdzielczości zdjęcia. Grafiki, które wchodzą w skład naszej bazy multimedialnej, wyróżniają się bardzo dużą rozdzielczością, co przedkłada się na możliwość wygenerowania całkiem sporego obrazu. Co ważne, jego rozmiar wyjściowy jest definiowany w centymetrach, dzięki czemu klient od razu dobierze wartość optymalną dla siebie.

Od razu należy podkreślić, że oddajemy do dyspozycji naszych klientów specjalne narzędzie edytorskie, za pomocą którego można dokładnie określić parametry wydrukowanego zdjęcia. W ramach tegoż narzędzia można m.in.:

  • przycinać grafikę zgodnie z oczekiwaniami klienta, dzięki czemu do wydruku nie musi iść cała kompozycja, lecz wyłącznie jej jasno określony fragment,
  • określić efekty kolorystyczne wykonanego w ten sposób nadruku; zdjęcie może być zdefiniowane np. za pomocą tradycyjnej palety barw, albo też z wykorzystaniem odcieni szarości lub sepii,
  • wybrać, czy grafika ma zostać nadrukowana jako fotoobraz, czy też jako fototapeta; dzięki temu klient może wybrać, czy chce ją wykorzystać jako znacznie bardziej rozbudowaną kompozycję dekoracyjną,
  • zastosować dodatkowe efekty graficzne, takie jak np. obrót przedstawionego zdjęcia o określoną liczbę stopni, czy też zastosowanie odbicia lustrzanego,
  • zamówić zdjęcie wielokrotne, które składa się z kilku często tych samych grafik nałożonych na jeden obraz,
  • określić stopień nasycenia obrazu, jego jasności, a także zastosowanej gammy; naturalnie wszystkie wprowadzone zmiany będą zwizualizowane w czasie rzeczywistym, co pozwoli na szybkie sprawdzenie, jakie efekty wprowadzą określone zmiany,
  • wprowadzić do kompozycji różne nakładki trójwymiarowe, dzięki którym obraz będzie wyglądał np. jak widok przez otwarte okno, wizualizacja perspektywy itd.
Czytaj więcej