Naklejka podłogowa 3D - głębia

Nr katalogowy: 18772
Wybierz rozmiar (szer. x wys.):
200x150cm
450,00 zł
Cena:
450,00 zł
Cena zawiera VAT
Termin dostawy do: 7 dni roboczych.

Koszt wysyłki od:

19,90zł - gratis od 500zł

Zobacz podobne Wczytaj zdjęcie

Przygotowujemy indywidualne projekty. Jesteś zainteresowany? wyślij zapytanie.

Szukasz niedrogiego i prostego sposobu, by odświeżyć wygląd wnętrza i zabezpieczyć swoje podłogi? Dobrym pomysłem może być wysokiej jakości naklejka podłogowa z ciekawym motywem. Naklejka podłogowa 3D - głębia doskonale się sprawdzi w tej roli.

Odpowiednio dobrana naklejka podłogowa kluczem do stworzenia ciekawej aranżacji wnętrza

Żeby stworzyć niebanalną aranżację wnętrza, wcale nie trzeba wiele. Wystarczy umieścić na podłodze dobrze dobraną, pasującą charakterem do reszty wystroju naklejkę. Naklejka taka jak Naklejka podłogowa 3D - głębia doskonale sprawdzi się w różnych pomieszczeniach w domu: w łazience, kuchni czy pokoju jak również w biurze, w przedszkolach, na korytarzach. Oryginalny motyw na podłodze przyciąga wzrok i nadaje wnętrzu awangardowego charakteru. Osoba, która zdecyduje się na umieszczenie jej u siebie, będzie postrzegana przez otoczenie jako twórcza i kreatywna, interesująca się najnowszymi trendami w dekoracji wnętrz.

Eleganckie wnętrze dzięki naklejce podłogowej

Naklejka podłogowa 3D - głębia charakteryzuje się ciekawym motywem i jest uniwersalnym wyborem. Może sprawdzić się zarówno w pokoju, kuchni czy też łazience.

Wybranie i montaż takiej naklejki w mieszkaniu sprawi, że zyskuje ono nowego wyglądu. Sprzyjają temu również kolory, jakie zawiera naklejka. Aby to wrażenie było jak najpełniejsze, warto zdecydować się na zamówienie naklejki w dużym rozmiarze.

Wysokiej jakości naklejka pomoże Ci zabezpieczyć podłogę

Naklejka podłogowa laminowana (matowa) druk lateksowy. Zadruk w jakości fotograficznej do 155cm szerokości. Idealne zastosowanie: hale targowe, stoiska targowe, biura, prywatne mieszkania.

grubość - 220[μ] mikronów

Szerokość brytów do 155cm

Produkt może różnić się kolorystycznie od zdjęć - spowodowane to może być ustawieniami monitora.

Jesteś zainteresowana(y) innym wymiarem lub kolorystyką - prosimy o kontakt.

Zobacz powiązane produkty