• UWAGA! przerwa urlopowa 12-20.08.2017r. Zamówienia będą realizowane od 21.08.2017r. W ramach rekompensaty udzielamy 10% rabat na wszystkie produkty. Wpisz w koszyku kod rabatowy: 280a-31a0 (rabat ważny do 20.08.2017)
1
obraz na płótnie

Fotoobrazy - obrazy na płótnie

Stwórz swój własny obraz na płótnie ze zdjęcia, który powiesisz na ścianie !

Wybierz swoje ulubione zdjęcie z komputera po czym wczytaj je poprzez nasz generator obrazów. Możesz w nim dopasować obraz pod swój wymiar do swojego salonu, sypialni, kuchni lub innego pomieszczenia. Po wybraniu zdjęcia mogą Państwo dzięki generatorowi zmienić wymiar obrazu (szerokość - wysokość), zmienić kolor na czarno biały, sepię, zwiększyć lub zmniejszyć: jasność, nasycenie, barwę oraz gammę obrazu. Dostępne są również efekty: farba olejna, wir, rozmycie radialne oraz rozproszenie. Zamówione obrazy ze zdjęcia na płótnie tzw. fotoobrazy są już gotowe do powieszenia na ścianie.

Jeżeli nie posiadasz swojego zdjęcia masz do dyspozycji ponad 50.000.000 pięknych zdjęć podzielonych na kategorie: kwiaty, abstrakcje, zwierzęta, rośliny, krajobrazy, plaże, motoryzacja, fantasy i wiele innych - wykonanych przez prawdziwych profesjonalistów z dziedziny fotografii oraz grafików komputerowych z całego świata !
Czytaj więcej
Wybierz i wczytaj swoje zdjęcie