★★★★★
Obraz jest przepiękny
Obraz jest przepiękny, zgodny z oczekiwaniami, barwy nasycone,eket wow,jestem bardzo zadowolona z zakupu.
Hanna Gusiew
★★★★★
Pełen profesjonalizm
Jestem zachwycona fototapetą o nazwie,,łąka w bieli,, Przesyłam Wam zdjęcie.Obsługa firmy ( Pan Rafał) wykazał się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Pomógł wybrać materiał i doradził w wielu kwestiach związanych z montażem.Z serca polecam
Agnieszka Sucheta
★★★★★
Bardzo ładny obraz
Bardzo ładny obraz. Super współpraca i szybkie wykonanie
Damian Ochał
★★★★★
Kupiłam dwa obrazy na płótnie …
Kupiłam dwa obrazy na płótnie …. Jakościowo super
Mariusz Kasprzyk