Fototapeta Flagi

Fototapeta Flagi
ID zdjęcia: 43067497
4170x2780px
Wyszukaj po: Autor: marqs
Wizualizacja wykadrowanej fototapety
(kliknij zdjęcie obok, aby powiększyć)

Produkt nie będzie zawierał znaku wodnego Adobe Stock oraz numeru katalogowego

Produkt może różnić się kolorystycznie od przedstawionej grafiki/zdjęcia ze względu na różnice w ustawieniach ekranu i oświetlenia, co wpływa na odwzorowanie kolorów na różnych urządzeniach. Widoczne zaciemnione miejsca wskazują część grafiki, która zostanie obcięta.

 


Jasność

Nasycenie

Gamma

Przywróć domyślne

Wybierz efekt

Szerokość

Wysokość

Szerokość (cm)

Wysokość (cm)

Typ produktu

Wielokrotność

Rodzaj materiału

Inne

Paleta barw
Barwa

Negatyw

Wybierz nakładkę

Reset
koszt dostawy: 19,90zł - gratis od 299zł
szt.

Stwórz Niepowtarzalną Fototapetę na Wymiar Dla Twojego Salonu lub Sypialni z Naszym Generatorem!

Oferujemy fototapetę wykonaną z dbałością o każdy detal, dostępną na trwałych i wysokiej jakości materiałach, takich jak lateks 140g/m2, flizelina 265g/m2, flizelina 350g/m2, winyl 350g/m2, samoprzylepna, i wiele innych, zapewniających doskonałe nasycenie kolorów. Każda fototapeta jest tworzona według Twoich wytycznych na wybranym materiale, przy szerokości brytów do 100cm.

Dzięki naszemu zaawansowanemu generatorowi masz możliwość nie tylko wyboru interesującego Cię rozmiaru i materiału fototapety, ale także dowolnej zmiany jej kolorystyki, nasycenia barw oraz wyszukiwania podobnych motywów pasujących do przedstawionej grafiki. Dodatkowo, istnieje opcja dodania nakładki 3D do grafiki, co pozwala stworzyć unikalną fototapetę 3D. To gwarantuje, że Twoja fototapeta na wymiar będzie wyjątkowa i wykonana specjalnie dla Ciebie.

Możliwość indywidualnej edycji fototapety umożliwia łatwe dopasowanie do stylistyki wnętrza i charakteru pomieszczenia, co z pewnością podkreśli niepowtarzalny styl każdej aranżacji. Odkryj nasze możliwości i stwórz fototapetę, która nada unikalny charakter Twojemu domowi.


Oryginalna nazwa: Flaggen