Fototapety Pejzaże

Ilość: 716, strona 1/15

Zobacz i zamów z galerii zdjęć

Piękne Fototapety z pejzażami - góry, niebo, morze, jeziora i lasy na Twojej ścianie!

Fototapety z pejzażami - przyroda, natura oznacza wszechświat i rzeczywistość. Termin ten obejmuje zjawiska fizyczne oraz życie. W naszym sklepie oferujemy Państwu piękne fototapety przedstawiające naturę: liście, drzewa, góry, morze, wschody i zachody słońca , pustynie, doliny i równiny, pejzaże wiejskie i podwodne, w blasku księżyca, Słońce, Kula Ziemska, rzeki, wodospady, pory roku. Decydując się na taką fototapetę nie tylko ożywimy wnętrze naszego salonu, sypialni , kuchni czy też pomieszczenia biurowego ale również możemy przenieść się na pustynię nad morze czy też w góry. Fototapety drukowane są w najwyższej jakości full HD z ochroną UV dzięki czemu kolory nie blakną nawet przy ekspozycji na słońcu. Idealna ostrość oraz głębia kolorów gwarantowana !

Mimo bardzo atrakcyjnych cen w naszym sklepie można znaleźć wyłącznie najwyższej jakości fototapety. Oczywiście mowa tu nie tylko o niezwykle efektownych grafikach, które umieszczamy na każdej z fototapet, ale przede wszystkim o materiale wykonania. Klienci mogą wybierać spośród wielu różnych fototapet, odznaczających się takimi cechami jak samoprzylepność, wodoodproność, jak i ochrona przed ścieraniem i szkodliwym wpływem słońca. Niezależnie od wybranego materiału każda fototapeta zakupiona w naszym sklepie będzie służyła klientom przez całe lata, nie tracąc ani odrobiny ze swojego piękna.

Co dokładnie można znaleźć w naszym katalogu fototapet z pejzażami? Przede wszystkim są to fototapety krajobrazy przedstawiające piękne góry, pustynie i sawanny dokładnie tak jak wyglądają na co dzień. Współpracujący z nami fotografowie doskonale wiedzieli pod jakim skąd, kiedy i jak wykonać zdjęcie aby robiło ono dokładnie takie samo wrażenie jak krajobraz na żywo. Fototapeta przestawiająca krajobraz greckich wysp lub górskiego lasu sprawi, że we własnym domu poczujesz się jak na łonie natury w najciekawszych miejscach na ziemi!

Dla wielu osób jednak fototapety wyglądają najlepiej gdy przedstawiają naturę z bliska, zamiast w klasycznej formie krajobrazu. W takim wypadku doskonałym wyborem będą pejzaże fototapety z motywem lasu. Niezależnie od tego czy na ścianie salonu pojawi się tropikalny las, czy też fototapeta z polskimi drzewami, we wnętrzach urządzonych w ten sposób zawsze można odczuwać ogromny spokój ducha. Fototapety pejzaże z motywami lasu oferujemy w wielu różnych wersjach kolorystycznych, jak i fotografowane pod wieloma kątami. Na tapecie mogą również znaleźć się leśne zwierzęta, dzięki czemu po wywieszeniu jej w danym pokoju można jeszcze bardziej cieszyć się pięknem przyrody. Fototapet jest naprawdę wiele, dlatego też jesteśmy pewni, że każdy miłośnik lasu znajdzie w naszym sklepie wzór dopasowany do swoich potrzeb i gustu.

Niektóre pejzaże mogą być jednak zbyt realistyczne i tajemnicze dla najmłodszych, zwłaszcza jeśli chodzi o takie propozycje jak fototapeta zamglony las. Dlatego też przygotowaliśmy specjalną ofertę fototapet pejzaży dla dzieci, na których zamiast realistycznych zdjęć widnieją kolorowe obrazki rodem z książek i bajek. Taka fototapeta jest szczególnie cenna w pokoju dziecięcym, ponieważ niezwykle pobudza wyobraźnię, co przekłada się na rozwój dziecka. Oczywiście stanowi też świetne tło dla wielu zabaw.

Wracając jednak do realnego świata warto zainteresować się fototapetami 3D, zawierającymi znacznie więcej niż piękne pejzaże. Na takich fototapetach umieszczamy iluzje optyczne, takie jak odpowiednio ustawione zdjęcie balkonu lub okna, dzięki czemu wydaje się jakby dany pejzaż znajdował się zaraz za kanapą w salonie lub stołem w jadalni. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Taki zabieg bowiem nie tylko wywołuje przeogromne wrażenie, ale również powiększa optycznie pomieszczenie!

Zarówno fototapety 3D, jak i standardowe modele fototapet z pejzażami mogą zawierać romantyczne wschody i zachody słońca. Choć słońce w swoich dwóch najpiękniejszych pozycjach bywa jedynie przez krótką chwilę, to kupując odpowiednią fototapetę z naszego sklepu możesz cieszyć się jego złoto-pomarańczowym blaskiem o każdej porze dnia. Fototapety ze wschodzącym lub zachodzącym słońcem wprowadzają do każdego wnętrza wyjątkowy nastrój, niezależnie od stylu aranżacyjnego.

Innym bardzo ciekawym rozwiązaniem wydają się być fototapety z podwodnymi pejzażami. Widok egzotycznych ryb pływających na dnie morza i kolorowych roślin morskich praktycznie zawsze wywołuje zachwyt w ludziach, ale również pozwala się świetnie zrelaksować. Dlatego w naszym katalogu znajduje się niejedna fototapeta morska, idealnie nadająca się zarówno do pokoju dziecięcego, jak i sypialni dorosłego małżeństwa. Choć takie pejzaże najbardziej ceni się w upalne dni, nawet zimą mogą one doskonale prezentować się we wnętrzu.

Jeśli już mowa o porach roku to należy wspomnieć, że nasz sklep oferuje fototapety przedstawiające pejzaże we wszystkich czterech sezonach. Nasi klienci mogą wybierać zarówno spośród zdjęć zrobionych w trakcie słonecznego i gorącego lata, jak i pejzaży uchwyconych wtedy gdy termometry pokazywały kilkanaście stopni na minusie, a świat był pokryty śnieżnym puchem. Oczywiście nie brakuje też pejzaży wiosennych i jesiennych, które również mają wielu miłośników.

Co więcej w sklepie Świat Obrazów można znaleźć dziesiątki innych fototapet, od tych z motywem nieba i chmur, przez tapety z pustynnymi terenami i egipskimi konstrukcjami, aż po pejzaże całych planet i galaktyk! Jesteśmy pewni, że każdy klient naszego sklepu znajdzie tutaj coś dla siebie, zarówno jeśli chodzi o wzór fototapety, jak i jej rozmiar oraz wykonanie. Gdyby jednak pojawił się problem ze znalezieniem idealnego produktu lub po prostu ilość fototapet w katalogu okazała się zbyt przytłaczająca, zachęcamy do kontaktu! Nasi konsultanci z chęcią pomogą każdemu klientowi i doradzą mu w wyborze jak najlepszej fototapety!

Czytaj więcej