Skorzystaj z oferty 10% taniej! koniec promocji za: 02:10:29:06
★★★★★
Bardzo miła obsługa
Bardzo miła obsługa, ktorej zalezy bardziej na zadowoleniu klienta niz na samych korzysciach z zamowienia, naprawde polecam
Magdalena Misztela
★★★★★
Obraz piękny
Obraz piękny, jakbym był na szczycie Śnieżnych Kotłów. Miła obsługa, szybko i sprawnie.
Krystian M
★★★★★
Wspaniałe
Wspaniałe! Wysoka jakość!
Małgorzata Bartnik-Toczek
★★★★★
Wykonanie było zgodne z moimi…
Wykonanie było zgodne z moimi oczekiwaniami.
Paulina Dudek