Tylko dzisiaj dla Ciebie 5% taniej!     koniec promocji za: 21:16:03

2
  Dodatkowe filtry:  
skąd url?
szukaj
Ilość: 14845768, strona 1/309287

Obrazy góry i górskie pejzaże

Obrazy z górskimi pejzażami pasują do wystroju wnętrz salonu, sypialni, kuchni lub innych pomieszczeń. Na naszej stronie oferujemy Państwu obrazy z górami z całego świata. Posiadamy obrazy z Górami Świętokrzyskimi, Stołowymi, Tatrami, Alpami jak również pięknymi widokami górskich jezior.

Chcesz udekorować wnętrze swojej sypialni bądź salonu, a nie masz na to dobrego pomysłu? Postaw na obrazy na ścianę z motywem gór! Jest to bardzo popularne i niezwykle trafne rozwiązanie, które z pewnością odmieni wnętrze Twoich domowych przestrzeni.

Obrazy przedstawiające górskie krajobrazy pasują niemal do każdego wnętrza. W ofercie znaleźć można obrazy niemal z każdego zakątka świata, dlatego z pewnością każdy znajdzie obraz, który idealnie trafi w jego gusta i preferencje. Obrazy wykonane są na bardzo wytrzymałym materiale, w najwyższej jakości. Dużym plusem jest bogate nasycenie kolorów, które z pewnością jeszcze bardziej uwidoczni obraz na ścianie. Obrazy mogą zostać wykonane według specjalnych wytycznych klienta, w związku z czym nie należy się przejmować dostępnością odpowiednich rozmiarów czy też kolorystyki. Rozmiar obrazu, jak i materiał, z którego został wykonany można dobierać w zależności od własnych preferencji. Ciekawostką jest również fakt, że wybierając obraz z oferty można dodać do niego specjalną nakładkę 3D umożliwiającą stworzenie unikatowego i bardzo realistycznego efektu. Możliwość edycji obrazów sprawia że każdy jest w stanie dopasować obraz pod własne wnętrza.

Decydując się na wybór obrazów z kategorii gór jesteśmy w stanie przenieść się niemal na każdą górę. W ofercie znaleźć można zarówno górski krajobraz z kraju, jak i z innych państw.

Dla fanów polskich gór dostępne są obrazy przedstawiające między innymi Tatry o zachodzie i wschodzie Słońca, szczyty Tatr skąpane w chmurach i we mgle czy też idylliczne krajobrazy górskie o różnych porach roku. Hala Gąsienicowa, Kopa Kondracka, Zakopane, Morskie Oko - od tej pory nie trzeba będzie ruszać się z domu czy mieszkania, aby poczuć się jak w najwyższych polskich górach. Obrazy góry sprawiają, że można przenieść się pod ukochany szczyt w zaledwie kilka sekund. W ofercie znaleźć można jednak obrazy z motywem także innych polskich gór, co prawda nie tak majestatycznych jak Tatry, ale równie pięknych i ciekawych. Dla koneserów niższych szczytów przygotowano obrazy przedstawiające sudeckie Góry Stołowe, Karkonosze czy też Góry Świętokrzyskie.

Decydując się na ofertę ze strony swoje pejzaże znajdą również fani trochę dalej położonych gór, na przykład Alp. Znaleźć można w niej górskie krajobrazy przedstawiające Alpy wraz z kwitnącymi łąkami wiosną, kolorowe zachody Słońca nad alpejskimi dolinami, widoki przedstawiające najwyższy szczyt Europy, Mount Blanc, majestatyczny Matterhorn czy też włoskie Dolomity. Wybrać można zarówno motyw samotnego wędrowca stającego na szczycie góry, jak i kolarza pokonującego kolejne pasma na rowerze górskim. Dobrym wyborem mogą być również widoki górskich schronisk przy ośnieżonych, alpejskich szlakach. czy też panoramiczne widoki na ośnieżone szczyty.

Obrazy mogą przenieść nas jednak również w inne góry Europy, między innymi na odległą, kamienistą Islandię, błękitne góry tureckie, słowackie Tatry, norweskie fiordy czy też w ukraińskie Karpaty. Oferta jest naprawdę niezwykle bogata.

Wśród potencjalnych klientów nie brakuje jednak również fanów gór z innych kontynentów, między innymi Ameryki Południowej, jak i Ameryki Północnej. Również i dla tego typu konsumentów znajdzie się coś w ofercie. Widoki gór Stanów Zjednoczonych czy też Kanady są równie majestatyczne i wyjątkowe, jak tych z Europy. Panoramiczne widoki na kordylierskie Góry Skaliste położone na granicy Stanów Zjednoczonych i Kanady, fantastyczne jeziora z motywem gór w tle, parki narodowe Stanów Zjednoczonych, takich jak Yosemite, Yellowstone czy też Zion - to tylko niektóre z propozycji ofertowanych przez stronę. Tego typu obrazy z pewnością dobrze sprawdzą się w urządzanym salonie czy też sypialni dodając wnętrzom odpowiedniego charakteru oraz wyrazistości.

Korzystając z oferty przenieść się można jednak również w zupełnie inny zakątek świata, na przykład do surowych i pięknych gór Karakorum. Mount Everest, K2, Kanczendzonga - najwyższe i najbardziej wymagające góry świata mogą teraz zagościć w każdym domu. Zapewne niewielu osobom będzie dane zagościć akurat na szczytach tychże gór, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby tego rodzaju górski krajobraz udekorował i ozdobił wnętrza domu czy mieszkania. Swoje motywy znajdą także na stronie fani Kraju Kwitnącej Wiśni, którzy mogą wybrać przepiękny krajobraz Góry Fuji, będący symbolem Japonii.

Dobrym pomysłem jest również wybór obrazów przedstawiających nieokreślone szczyty gór czy krajobrazów górskich. Motyw pary chodzącej po zaśnieżonych ścieżkach, góry spowite we mgle, wschody i zachody Słońca, piechurzy przemierzający bezkresne doliny, zdobywcy szczytów patrzący na otaczające ich przestrzenie czy choćby widok gór z perspektywy osoby siedzącej w przytulnej kawiarni - to tylko jedne z proponowanych rozwiązań.

Oferta strony posiada bardzo bogaty asortyment obrazów z motywem gór. W zależności od osobistych preferencji każdy jest w stanie wybrać odpowiadający mu krajobraz górski. Bez wątpienia wysoka jakość wykonania obrazów oraz bogatość dostępnych motywów sprawia, że każdy powinien zdecydować się na wybór właśnie tej oferty. Obrazy na płótnie, z górskimi krajobrazami z pewnością odmienią wnętrze niemal każdego pomieszczenia. Tego rodzaju obraz może posłużyć nie tylko jako opcję udekorowania własnych wnętrz, lecz jest także niezwykle trafnym pomysłem na prezent dla znajomych, rodziny czy też przyjaciół. Motyw gór jest niezwykle uniwersalny, dlatego obrazy z tego rodzaju widokami idealnie wpasują się we wnętrze niemal każdego pomieszczenia. Strona oferuje obrazy z motywem gór niemal z całego świata. Tatry, Alpy, Himalaje - wybierając obrazy z kolekcji można będzie przenieść się w te góry nie wychodząc z mieszkania. Obrazy z oferty są jedyne w swoim rodzaju i mogą być dopasowane specjalnie pod indywidualne preferencje i oczekiwania klienta. Obrazy można edytować wybierając interesujący nas rozmiar oraz motyw, co tylko ułatwia wkomponowanie ich pod konkretną aranżację. Warto skorzystać z oferty, aby odmienić wnętrze swoich pomieszczeń.

Czytaj więcej