Tylko dzisiaj dla Ciebie 5% taniej!     koniec promocji za: 15:45:52

2
  Dodatkowe filtry:  
skąd url?
szukaj
Ilość: 5974002, strona 1/124459

W naszym sklepie oferujemy Państwu szeroką gamę obrazów religijnych. Takie obrazy idealnie nadają się do każdego pomieszczenia jak również na prezent komunijny. Malarstwo religijne przedstawia obrazy Jezusa Chrystusa, wizerunków świętych, Trójcy Świętej ,epizodów ze Starego i Nowego Testamentu, z życia Matki Boskiej, wydarzeń z życia Kościoła, Ojca Świętego Jana Pawła II, obrazy z krzyżem, świętej rodziny i wiele innych.

Obrazy sakralne

Celem ogólnie rozumianej grafiki jest nie tylko stworzenie odpowiedniego, dekoracyjnego tła, ale też nadania mu specyficznego charakteru. Mało tego - niektóre motywy graficzne mają na celu przekazanie pewnych wartości. Tak też jest niewątpliwie z wszelakimi obrazami o tematyce sakralnej. Co ciekawe, coraz częściej odchodzi się w nich od klasycznego przedstawienia określonych postaci, stawiając na ogólnie rozumianą i ponadczasową symbolikę.

Sacrum + profanum

W naszej ofercie można znaleźć różnego rodzaju obrazy sakralne. Niektóre z nich dotyczą ogólnie pojętej symboliki, to jest światła, krzyża, przedstawienia nieba itd., a inne mają bardziej przyziemny charakter. Tak jest chociażby w przypadku grafik odnoszących się do szeroko pojętej symboliki chrześcijańskiej. W naszej ofercie można znaleźć również i inne obrazy religijne, które dotyczą konkretnych... przedmiotów. Widać to zwłaszcza na przykładzie motywów opartych na Biblii, w której jest ona ukazana m.in. jako oparcie, droga do Boga itd.

Wizualizacje świętych postaci

Nasze obrazy odnoszą się również do świętych, a więc osób, które kościół katolicki uznał za przebywające w Niebie. Oczywiście - jak to w większości takich obrazów bywa - dana postać niekoniecznie musi być przedstawiona z imienia i nazwiska. Wręcz przeciwnie, niektórych świętych można "poznać" wyłącznie po ich konkretnych atrybutach, które symbolizują określone wydarzenia z ich życia. Motyw ten - jakże popularny w sztuce chrześcijańskiej - pozwalał na wewnętrzne zbliżenie się do Boga i odniesienie swego cierpienia do jego ściśle zamierzonego planu. Tak, obrazy świętych mają olbrzymie znaczenie w sztuce i to właśnie chcemy w naszej ofercie pokazać.

Klasyka chrześcijańskiego malarstwa

W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć motywów graficznych, które odnoszą się przede wszystkim do barokowego lub renesansowego malarstwa religijnego. Te przepiękne obrazy święte do dziś zachwycają krytyków sztuki swoim wyjątkowym uporządkowaniem, estetyką i dopracowaniem harmonii ludzkiego ciała. Co więcej, na wielu z nich odwzorowane są określone sceny biblijne. Tak jest chociażby z dostępną u nas reprodukcją obrazu Wniebowstąpienie. Doskonale współgrają one z wręcz mistycznymi obrazami przedstawiającymi - w sposób niedopowiedziany - ważne wydarzenia opisane w Biblii. Mowa tu m.in. o przedstawiającym dobrze znany motyw pustego grobu obrazie, w którym dominującą rolę (oprócz odsuniętego kamienia) odgrywa wschodzące słońce.

Obrazki dla dzieci

Z punktu widzenia chrześcijanina bardzo ważne jest zapoznawanie dziecka z wiarą już na wczesnym etapie jego dzieciństwa. Nic więc dziwnego, że w naszej ofercie pojawiają się typowo dziecięce obrazki religijne, z których część - co ciekawe - przedstawia motywy dobrze znane również i osobom dorosłym. Tak też jest w przypadku klasycznego wręcz przedstawienia Anioła Stróża, którego zadaniem jest ochrona dzieci w trakcie ich marszu po rozpadającej się kładce. Tak czy inaczej, zaprojektowane w ten sposób obrazki religijne będą świetnym, merytorycznym wsparciem dla wszystkich rodziców, którzy będą chcieli wytłumaczyć prawdy wiary swoim najmłodszym pociechom. A tak na marginesie, każdy z obrazów znajdujących się w naszym asortymencie można przejrzeć w trybie podglądu. Dzięki temu jego wprowadzenie do określonej aranżacji będzie dużo łatwiejsze.

Zdjęcia i inne materiały graficzne

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć wielu różnych fotografii, których symbolika jasno odnosi się do wiary i kwestii kontaktu z Bogiem. Tak jest chociażby w przypadku zdjęć przedstawiających złożone w modlitewnym geście ręce, które - wyciągnięte w stronę Boga - świadczą o niesamowitym dramatyzmie danej chwili. Takie przedstawienie relacji z Bogiem jest w kościele katolickim stosunkowo nowe, aczkolwiek również i ono zdobywa całkiem sporą popularność. Mało tego - korzystają z niego również wspólnoty neokatechumenalne, charyzmatyczne, a także ściśle związane z życiem określonych parafii. Dzięki temu nasze grafiki znajdują swe ścisłe grono odbiorców również wśród osób niezwiązanych bezpośrednio z kościołem katolickim.

Do wyboru do koloru

W naszej ofercie znajdują się obrazy święte w różnej postaci i formie. Aby łatwiej odnaleźć wybrany projekt, wystarczy je posortować z uwzględnieniem specyficznych kryteriów. W przypadku rozwiązań takich jak obrazki religijne sortuj wg, to bardzo przydatna funkcja, która pozwoli Państwu łatwiej dotrzeć do wybranej grupy grafik. Co ważne, w ten sposób dużo łatwiej będzie można znaleźć te grafiki, które również i dla Państwa mają ogromne znaczenie. Istnieje również możliwość segregowania produktu z uwzględnieniem jego nazwy. Wybierając filtr "nazwa produktu A Z" użytkownik może posegregować je w kolejności alfabetycznej. Dostawa projektu również jest bardzo szybka. Jednak w przypadku braku dostępności producent zastrzega sobie możliwość poinformowania o tym strony kupującej.

Obrazy na każdą okazję

Grafiki dostępne w naszym asortymencie mogą - w zależności od wariantu - zostać wykorzystane w wielu różnych projektach (w tym ewangelizacyjnych). Do Państwa rąk oddajemy zestaw obrazów religijnych, które mogą być wykorzystane do przystrojenia świątyń, pomieszczeń parafialnych, wspólnotowych itd. Co więcej, nasze obrazy mogą zostać wykorzystane również w roli materiałów o charakterze edukacyjnym lub katechetycznym. Wreszcie - obrazy te można również wprowadzić do domowej aranżacji, dzięki czemu nabierze ona zupełnie nowego, wyjątkowego charakteru. Co ważne, oferujemy naszym klientom obrazy w dowolnym rozmiarze. Dlatego przy składaniu zamówienia najważniejszą informacją dla nas jest nie tylko nazwa produktu, ale też jego pożądany rozmiar. Możemy też - na specjalne zamówienie - zrealizować projekt o specyficznych cechach i wymiarach.

Podsumowując, dostępne w naszej ofercie obrazy religijne to szeroka gama wielu różnych grafik, które - w zależności od potrzeb - mogą być dostosowane do ściśle określonych zastosowań. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty chętnie odpowiemy na każde z nich.

Czytaj więcej