Skorzystaj z oferty 5% taniej!     koniec promocji za: 01:18:38:33

Fototapety mosty

  Dodatkowe filtry:  
skąd url?
szukaj
Ilość: 3642224, strona 1/75880

Fototapety mosty są idealnym rozwiązaniem, by zwrócić uwagę na konkretną ścianę lub wręcz przeciwnie - by ukryć jej mankamenty. Piękne tło sprawi, że domownicy będą się czuli we wnętrzu bardzo dobrze.

Czym są fototapety?

Fototapeta to rodzaj tapety, na którą nałożony jest nadruk z fotografią. To innowacyjna koncepcja aranżacji wnętrz, która zamienia każdą przestrzeń w dynamiczną galerię, w której doskonale czują się domownicy, jak i goście. Fototapety można zastosować między innymi: w sypialni, w kuchni, w salonie, jak i w pokoju dziecięcym. Te projekty mogą wnieść świeżość i oryginalność do każdej przestrzeni i stworzyć w nich niepowtarzalną atmosferę.

Jakie fototapety są obecnie na topie? Gdzie najlepiej zastosować fototapety mosty, które doskonale optycznie powiększają wnętrze? Poniżej kilka cennych rad.

Fototapeta - to warto wiedzieć?

Fototapety pojawiły się pod koniec XIX wieku, jednak stały się popularne w latach 80., kiedy to projektanci wykorzystali je jako tło dla innych fotografii w popularnych galeriach. Nowoczesna fototapeta to połączenie portretów znanych osób z abstrakcyjnymi lub geometrycznymi obrazami. Może obejmować także krajobrazy, rośliny, zwierzęta lub inne motywy.

Klienci, którzy obecnie są na etapie wykańczania swoich wnętrz obowiązkowo powinni zwrócić uwagę na fototapety mosty. Ich design jest na tyle oryginalny i nowoczesny, że trudno obok nich przejść obojętnie. Piękna kolorystyka, solidne wykonanie, przystępna cena - to wszystko sprawia, że tak wiele osób decyduje się na fototapety w swoich wnętrzach. Fototapeta mosty doskonale sprawdzi się jako tło na ścianie przed którą znajduje się telewizor lub sofa w salonie, a także w sypialni - za łóżkiem.

Zarówno projektanci wnętrz, jak i dekoratorzy, mieszkania i domy swoich klientów dekorują fototapetami, na których znajdują się między innymi: Goden Gate, Tower Bridge, most brooklyński, Manhattan Nowego Jorku, most liniowy itp. Tego typu dekoracje nawet w małych pomieszczeniach sprawią, że wnętrza będzie niezwykle efektowne.

Fototapety mosty - dekoracje, na które warto postawić

Tworząc swoje wnętrze, wiele osób chce postawić na takie rozwiązania, które sprawdzą się niezawodnie przez wiele lat.  Jeżeli przy takiej tapecie umieści się wygodny fotel, sofę lub łóżko to można tym samym zyskać doskonałe miejsce do relaksu, pracy, spania, czy też do spotkań z przyjaciółmi. Co ważne, tego typu fototapet nie trzeba umieszczać na wszystkich ścianach w domu lub w mieszkaniu, by stworzyć nowatorskie wnętrze. Tapeta z mostem doskonale będzie wyglądać, gdy znajdzie się tylko na jednej ścianie w pomieszczeniu.

Idealne rozwiązanie do każdego miejsca

Fototapetę można przykleić do dowolnej ściany w domu lub biurze. To doskonały sposób na odświeżenie wystroju wnętrza bez kupowania nowych elementów lub ponownego malowania ścian. Jest ona szczególnie przydatna, jeśli posiada się w domu uszkodzoną lub przestarzałą tapetę. Ogromnym plusem jest to, że nie potrzeba narzędzi poza linijką i nożyczkami, aby stworzyć wyjątkowe tło. Po przygotowaniu zdjęć, trzeba wybrać odpowiednią drukarnię, która w zaledwie kilka dni stworzy dla klienta fototapetę pod wymiar, która będzie przedstawiać dokładnie to, co znajduje się na wybranej przez zamawiającego fotografii.

Trzeba przyznać, że fototapety to świetny sposób na ożywienie nudnych przestrzeni, w których brakuje kolorów i dekoracji. Wiele osób decyduje się na wykorzystanie fototapet w pokoju dziecka, aby móc stworzyć ścianę, która będzie zachwycać malucha każdego dnia. Widoki, krajobrazy, pejzaże, roślinność, zwierzęta, postaci z bajek - tego rodzaju fototapety towarzyszą dzieciom od małego. Fototapety są na tyle łatwe w użyciu, że można szybko zamienić je, gdy zapragnie się mieć na swoich ścianach zupełnie inną fotografię.

Wystrój wnętrza, który jest ponadczasowy

Fototapeta to doskonały dodatek do każdego wnętrza, po który sięga coraz więcej osób. Producenci z roku na rok oferują zainteresowanym piękne, efektowne i niezwykle eleganckie fototapety, które zapierają dech w piersi. Tego rodzaju dodatek doskonale się sprawdza zarówno w minimalistycznych, jak i nowoczesnych oraz bogato zdobionych przestrzeniach.

Czytaj więcej