Tylko dzisiaj dla Ciebie 5% taniej!     koniec promocji za: 22:40:39

2
  Dodatkowe filtry:  
skąd url?
szukaj
Ilość: 257, strona 1/6
Straszne Obrazy - największa ilość obrazów drukowanych na płótnie z motywami wzbudzającymi strach.

Każdy, kto urządza właśnie swoją najbliższą przestrzeń mieszkalną z pewnością będzie potrzebował interesujących elementów dekoracyjnych. Mile widzianymi akcesoriami w każdym domu są wiszące na ścianach obrazy, które w zależności od tematyki, potrafią całkowicie zmienić charakter danego wnętrza. Jedni uwielbiają egzotyczne krajobrazy, inni są fanami martwej natury, jeszcze inni chętnie ozdabiają pokoje stylowymi portretami. Jeśli jednak ktoś szuka czegoś nietypowego z odrobiną dreszczyku, może postawić na straszne obrazki pasujące do różnego rodzaju pomieszczeń.

Elementy grozy od zawsze fascynowały ludzi. To dlatego wielu kinomanów wybiera się wyłącznie na horrory. Obrazy zawierające intrygujące i mrożące krew w żyłach miejsca, lub przerażające postacie doskonale odnajdą się w surowych wnętrzach o specyficznym klimacie. Tego typu obrazy kupowane są najczęściej do popularnych escape roomów lub domów strachu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, by zainstalować je we własnym mieszkaniu, i wprawiać w osłupienie przychodzących gości. Dzieła pełne upiornych motywów to prawdziwa gratka dla odważnych ludzi uwielbiających np. gotyckie klimaty.

Obecnie bardzo częstą kolorystyką w domach i mieszkaniach jest biała, beżowa lub pastelowa szata. Dla każdego, kto ma już dosyć cukierkowych odcieni, dedykowane są obrazy utrzymane w tajemniczych czerniach i szarościach. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się obrazy przedstawiające stare, ponure miejsca, ciemne lasy lub motywy turpistyczne. Stałym elementem są zamglone ciemne przestrzenie lub strychy i piwnice upstrzone pajęczynami, a także trupie czaszki, które są jednym z najczęstszych symboli wykorzystywanych w obrazach przedstawiających budzącą strach tematykę. Posiadamy jednak również bardziej swobodne obrazy, które ponure motywy wykorzystują wyłącznie do twórczej gry z konwencją, np. kościotrup leżący na cmentarzu będzie powodował lęk, ale ten sam szkielet wyposażony w halloweenową dynię wydaje się od razu dużo bardziej sympatyczny.

Straszne obrazki pasują do każdego rodzaju wnętrza, budując niecodzienną atmosferę w długim holu, tradycyjnie urządzonym salonie lub intrygującej sypialni. Stanowią również próbę oswojenia tego, co nieznane i przerażające. Wszystkie nasze obrazy legitymują się doskonałą jakością i starannością wykonania. Wiele produktów jest odpornych na ścieranie oraz działanie wilgoci, więc mogą posłużyć przez wiele lat.

Czytaj więcej