Tylko dzisiaj dla Ciebie 5% taniej!     koniec promocji za: 13:34:34

Fototapeta Brodaty mężczyzna bierze na ręce blondynkę na tle białego piasku i jasnego nieba. Portret emocjonalnych ludzi o zachodzie słońca. Miłość na pustyni nowożeńców. Historia miłosna wesołych i kochanków.

Fototapeta Brodaty mężczyzna bierze na ręce blondynkę na tle białego piasku i jasnego nieba. Portret emocjonalnych ludzi o zachodzie słońca. Miłość na pustyni nowożeńców. Historia miłosna wesołych i kochanków.
ID zdjęcia: 239282480
4092x2723px
Wyszukaj po: Autor: shchus
Wizualizacja wykadrowanej fototapety
(kliknij zdjęcie obok, aby powiększyć)

Produkt nie będzie zawierał znaku wodnego Adobe Stock oraz numeru katalogowego

Produkt może różnić się kolorystycznie od przedstawionej grafiki/zdjęcia - spowodowane to może być ustawieniami monitora. Widoczne zaciemnione miejsca wskazują część grafiki, która zostanie obcięta.

 


Jasność

Nasycenie

Gamma

Przywróć domyślne

Wybierz efekt

Szerokość

Wysokość

Szerokość (cm)

Wysokość (cm)

Typ produktu

Wielokrotność

Rodzaj materiału

Obrót

Inne

Paleta barw
Barwa

Negatyw

Wybierz nakładkę

Reset
koszt dostawy: 19,90zł - gratis od 500zł
szt.

Stwórz swoją wymarzoną fototapetę do swojego salonu lub sypialni na wymiar z naszym generatorem i odmień wygląd swojego wnętrza!

Fototapeta Brodaty mężczyzna bierze na ręce blondynkę na tle białego piasku i jasnego nieba. Portret emocjonalnych ludzi o zachodzie słońca. Miłość na pustyni nowożeńców. Historia miłosna wesołych i kochanków. jest dostępna na wytrzymałych i wysokich materiałach: lateks 140gm2, flizelina 265g/m2, flizelina 350g/m2, winyl 350g/m2, samoprzylepna i wielu innych, które posiadają doskonałe nasycenie kolorów. Fototapeta zostanie wykonana wg Twoich wytycznych na wybranym materiale. Dzięki naszemu generatorowi możesz wybrać nie tylko interesujący Cię rozmiar i materiał fototapety ale także dowolnie zmienić jej kolorystykę, nasycenie barw oraz wyszukać podobną fototapetę pasującą do przedstawionej grafiki. Możesz dodać również nakładkę 3D na grafikę dzięki, której stworzysz unikatową fototapetę 3D. Dzięki temu możesz być pewny, że Twoja fototapeta na wymiar będzie jedyna w swoim rodzaju i zostanie wykonana specjalnie dla Ciebie. Możliwość indywidualnej edycji fototapety pozwoli Ci z łatwością dopasować do stylistyki wnętrza i charakteru pomieszczenia co z pewnością podkreśli niepowtarzalny styl każdej aranżacji.


Oryginalna nazwa: A bearded man takes on his hands a blond woman on a background of white sand and bright sky. Portrait of emotional people at sunset. Love in the desert newlyweds. The love story of merry and lovers.