Skorzystaj z oferty 5% taniej!     koniec promocji za: 01:17:08:58

Obrazy z zegarem

Ilość: 106, strona 1/3
Obrazy

Dla poszukujących dużej, luksusowej dekoracji, która ozdobi ścianę a jednocześnie będzie w sobie zawierała praktyczną funkcję: obraz z zegarem (niezbędnym elementem wyposażenia każdego często używanego pomieszczenia) to piękna i nowoczesna dekoracja!

Fotozegary - Obrazy z zegarem - piękne i pożyteczne!

Obrazy z zegarem to doskonałej jakości fotografia lub artystyczna grafika wydrukowana na kilku płótnach zawierająca urządzenie - płynnie i cicho działający zegar. Dekoracja ma modną, nietuzinkową formę, w której grafika jest umieszczona na niekonwencjonalnym formacie kilku obrazów zestawionych w jedną efektowną całość. Fotozegar świetnie się prezentuje i stanowi idealne rozwiązanie funkcjonalnego i estetycznego zaaranżowania przestrzeni. 

Obraz z zegarem - do jakich pomieszczeń?

Obrazy z zegarem doskonale rozwiążą problem zagospodarowania dużej ściany w salonie, biurze, sali konferencyjnej, poczekalni, restauracji, czy innego rodzaju przestrzeniach usługowych. Świetnie prezentują się w eleganckich pomieszczeniach, gdzie panuje wysublimowany, nienachalny styl. Doskonale zafunkcjonują we wszelkiego rodzaju przestrzeniach biurowych - miejscach pracy, jak również domowych - strefach wypoczynku i relaksu. Obraz z zegarem będzie fantastyczną ozdobą w pokoju młodzieżowym, w dużym korytarzu, czy w pokoju dziennym. Obrazy z zegarem to element dekoracyjny chętnie wybierany przez osoby pozostające w ciągłym ruchu, aktywne i ciekawe świata, które jednocześnie są wrażliwe na piękno, posiadają dobry styl i gust.

Obraz z zegarem - nasza oferta!

W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór obrazów z zegarem: piękne krajobrazy: malownicze góry, lawendowa łąka, drewniany pomost, wodospad, wielkie miasto, fotozegary z motywem kwiatów, czy kawy. Każda dekoracja posiada subtelnie wkomponowaną tarczę zegarową, na której z łatwością odczytamy godzinę. Dokładamy wszelkich starań, by nasze nadruki były wykonane w najwyższym standardzie. Możemy pochwalić się wspaniałymi efektami: obrazy, które Państwo u nas zakupią posiadają niezwykłą głębię barw i ostrość. Ponad to fotozegary są proste w montażu, z łatwością powieszą je Państwo na ścianie, by móc natychmiast cieszyć się tą wyjątkową dekoracją. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obrazów z zegarem!

Czytaj więcej