Tylko dzisiaj dla Ciebie 10% taniej!     koniec promocji za: 00:38:46

Fototapeta z kotem Widok z boku afrykańskiego Leoparda gatunku Panthera Pardus, odpoczywającego na drzewie na zewnątrz. Wielki kot w Parku Narodowym Krugera w RPA. Lampart jest częścią popularnej Wielkiej Piątki.

Fototapeta z kotem Widok z boku afrykańskiego Leoparda gatunku Panthera Pardus, odpoczywającego na drzewie na zewnątrz. Wielki kot w Parku Narodowym Krugera w RPA. Lampart jest częścią popularnej Wielkiej Piątki.
ID zdjęcia: 235995280
4662x3108px
Wyszukaj po: Autor: bennymarty
Wizualizacja wykadrowanej fototapety
(kliknij zdjęcie obok, aby powiększyć)

Produkt nie będzie zawierał znaku wodnego Adobe Stock oraz numeru katalogowego

Produkt może różnić się kolorystycznie od przedstawionej grafiki/zdjęcia - spowodowane to może być ustawieniami monitora. Widoczne zaciemnione miejsca wskazują część grafiki, która zostanie obcięta.


Jasność

Nasycenie

Gamma

Przywróć domyślne

Wybierz efekt

Szerokość

Wysokość

Szerokość (cm)

Wysokość (cm)

Typ produktu

Wielokrotność

Rodzaj materiału

Obrót

Inne

Paleta barw
Barwa

Negatyw

Wybierz nakładkę

Reset
koszt dostawy: 19,90zł - gratis od 400zł
szt.

Stwórz swoją wymarzoną fototapetę do swojego salonu lub sypialni na wymiar z naszym generatorem i odmień wygląd swojego wnętrza!

Fototapeta z kotem Widok z boku afrykańskiego Leoparda gatunku Panthera Pardus, odpoczywającego na drzewie na zewnątrz. Wielki kot w Parku Narodowym Krugera w RPA. Lampart jest częścią popularnej Wielkiej Piątki. jest dostępna na wytrzymałych i wysokich materiałach: lateks 140gm2, flizelina 200g/m2, flizelina 350g/m2, winyl 350g/m2, samoprzylepna i wielu innych, które posiadają doskonałe nasycenie kolorów. Fototapeta zostanie wykonana wg Twoich wytycznych na wybranym materiale. Dzięki naszemu generatorowi możesz wybrać nie tylko interesujący Cię rozmiar i materiał fototapety ale także dowolnie zmienić jej kolorystykę, nasycenie barw oraz wyszukać podobną fototapetę pasującą do przedstawionej grafiki. Możesz dodać również nakładkę 3D na grafikę dzięki, której stworzysz unikatową fototapetę 3D. Dzięki temu możesz być pewny, że Twoja fototapeta na wymiar będzie jedyna w swoim rodzaju i zostanie wykonana specjalnie dla Ciebie. Możliwość indywidualnej edycji fototapety pozwoli Ci z łatwością dopasować do stylistyki wnętrza i charakteru pomieszczenia co z pewnością podkreśli niepowtarzalny styl każdej aranżacji.


Oryginalna nazwa: Side view of African Leopard species Panthera Pardus, resting in a tree outdoors. Big cat in Kruger National Park, South Africa. The leopard is part of the popular Big Five.