Tylko dzisiaj dla Ciebie 10% taniej!     koniec promocji za: 00:29:29

Fototapeta Zagrożony wyrak w sanktuarium Bohol Tarsier, Cebu, Filipiny. Słodka małpa Tarsius z dużymi oczami siedzi na gałęzi z zielonymi liśćmi. Najmniejszy w przyrodzie naczelny Carlito syrichta.

Fototapeta Zagrożony wyrak w sanktuarium Bohol Tarsier, Cebu, Filipiny. Słodka małpa Tarsius z dużymi oczami siedzi na gałęzi z zielonymi liśćmi. Najmniejszy w przyrodzie naczelny Carlito syrichta.
ID zdjęcia: 228525116
3463x2309px
Wyszukaj po: Autor: Goinyk
Wizualizacja wykadrowanej fototapety
(kliknij zdjęcie obok, aby powiększyć)

Produkt nie będzie zawierał znaku wodnego Adobe Stock oraz numeru katalogowego

Produkt może różnić się kolorystycznie od przedstawionej grafiki/zdjęcia - spowodowane to może być ustawieniami monitora. Widoczne zaciemnione miejsca wskazują część grafiki, która zostanie obcięta.


Jasność

Nasycenie

Gamma

Przywróć domyślne

Wybierz efekt

Szerokość

Wysokość

Szerokość (cm)

Wysokość (cm)

Typ produktu

Wielokrotność

Rodzaj materiału

Obrót

Inne

Paleta barw
Barwa

Negatyw

Wybierz nakładkę

Reset
koszt dostawy: 19,90zł - gratis od 400zł
szt.

Stwórz swoją wymarzoną fototapetę do swojego salonu lub sypialni na wymiar z naszym generatorem i odmień wygląd swojego wnętrza!

Fototapeta Zagrożony wyrak w sanktuarium Bohol Tarsier, Cebu, Filipiny. Słodka małpa Tarsius z dużymi oczami siedzi na gałęzi z zielonymi liśćmi. Najmniejszy w przyrodzie naczelny Carlito syrichta. jest dostępna na wytrzymałych i wysokich materiałach: lateks 140gm2, flizelina 200g/m2, flizelina 350g/m2, winyl 350g/m2, samoprzylepna i wielu innych, które posiadają doskonałe nasycenie kolorów. Fototapeta zostanie wykonana wg Twoich wytycznych na wybranym materiale. Dzięki naszemu generatorowi możesz wybrać nie tylko interesujący Cię rozmiar i materiał fototapety ale także dowolnie zmienić jej kolorystykę, nasycenie barw oraz wyszukać podobną fototapetę pasującą do przedstawionej grafiki. Możesz dodać również nakładkę 3D na grafikę dzięki, której stworzysz unikatową fototapetę 3D. Dzięki temu możesz być pewny, że Twoja fototapeta na wymiar będzie jedyna w swoim rodzaju i zostanie wykonana specjalnie dla Ciebie. Możliwość indywidualnej edycji fototapety pozwoli Ci z łatwością dopasować do stylistyki wnętrza i charakteru pomieszczenia co z pewnością podkreśli niepowtarzalny styl każdej aranżacji.


Oryginalna nazwa: Endangered Tarsier in Bohol Tarsier sanctuary, Cebu, Philippines. Cute Tarsius monkey with big eyes sitting on a branch with green leaves. The smallest primate Carlito syrichta in nature.