Skorzystaj z oferty 10% taniej!     koniec promocji za: 01:07:32:42

Fototapeta Zamknij teksturę płynnego błyszczącego metalu w srebrnym szarym kolorze z podświetleniami i połyskami. Płynna tekstura metaliczna, tło do promocji sieci. Generatywny ilustracja ilustracji renderowania AI 3D.

Fototapeta Zamknij teksturę płynnego błyszczącego metalu w srebrnym szarym kolorze z podświetleniami i połyskami. Płynna tekstura metaliczna, tło do promocji sieci. Generatywny ilustracja ilustracji renderowania AI 3D.
ID zdjęcia: 613227360
6144x3072px
Wyszukaj po: Autor: SnowElf
Wizualizacja wykadrowanej fototapety
(kliknij zdjęcie obok, aby powiększyć)

Produkt nie będzie zawierał znaku wodnego Adobe Stock oraz numeru katalogowego

Produkt może różnić się kolorystycznie od przedstawionej grafiki/zdjęcia ze względu na różnice w ustawieniach ekranu i oświetlenia, co wpływa na odwzorowanie kolorów na różnych urządzeniach. Widoczne zaciemnione miejsca wskazują część grafiki, która zostanie obcięta.

 


Rozmiar Kolor Nakładki 3D

Jasność

Nasycenie

Gamma

Przywróć domyślne

Wybierz efekt

Szerokość

Wysokość

Szerokość (cm)

Wysokość (cm)

Typ produktu

Wielokrotność

Rodzaj materiału

Inne

Paleta barw
Barwa

Negatyw

Wybierz nakładkę

Reset
Obraz został wygenerowany przez sztuczną inteligencję.
koszt dostawy: 19,90zł - gratis od 299zł
szt.

Stwórz niepowtarzalną fototapetę na wymiar do Twojego salonu lub sypialni z naszym generatorem!

Fototapeta Zamknij teksturę płynnego błyszczącego metalu w srebrnym szarym kolorze z podświetleniami i połyskami. Płynna tekstura metaliczna, tło do promocji sieci. Generatywny ilustracja ilustracji renderowania AI 3D. zostanie wykonana z dbałością o każdy detal, dostępna jest na wysokiej jakości materiałach, takich jak lateks 130g/m2, flizelina 265g/m2, flizelina 350g/m2, winyl 350g/m2, beton 420g/m2, samoprzylepna i wiele innych zapewniających doskonałe nasycenie kolorów oraz trwałość. Każdy wzór jest tworzony z dbałością o najdrobniejsze detale, spełniając Twoje oczekiwania.

Dzięki naszemu zaawansowanemu generatorowi masz możliwość nie tylko wyboru interesującego Cię rozmiaru oraz materiału fototapety, ale także dowolnej zmiany jej kolorystyki, nasycenia barw oraz wyszukiwania podobnych motywów pasujących do przedstawionej grafiki. Dodatkowo, istnieje opcja dodania nakładki 3D, dzięki której Twoja fototapeta nabierze trójwymiarowego charakteru. To gwarantuje, że Twoja fototapeta na wymiar będzie wyjątkowa i wykonana specjalnie dla Ciebie.

Możliwość indywidualnej edycji fototapety umożliwia łatwe dopasowanie do stylistyki wnętrza i charakteru pomieszczenia, co z pewnością podkreśli niepowtarzalny styl każdej aranżacji. Odkryj nasze możliwości i stwórz fototapetę, która nada unikalny charakter Twojemu domowi.


Oryginalna nazwa: Close up texture of liquid shiny metal in silver gray color with highlights and shimmers. Liquid metallic texture, backdrop for web promotion. Generative AI 3d rendering illustration imitation.