Tylko dzisiaj dla Ciebie 5% taniej!     koniec promocji za: 05:32:11

Fototapeta Zdjęcie ojca i syna spacerujących po magazynie w hełmach na głowach. Ojciec trzyma w ręku cyfrowy tablet i patrząc na półkę pełną pudełek z uśmiechem na twarzy.

Fototapeta Zdjęcie ojca i syna spacerujących po magazynie w hełmach na głowach. Ojciec trzyma w ręku cyfrowy tablet i patrząc na półkę pełną pudełek z uśmiechem na twarzy.
ID zdjęcia: 228166176
7360x4912px
Wizualizacja wykadrowanej fototapety
(kliknij zdjęcie obok, aby powiększyć)

Produkt nie będzie zawierał znaku wodnego Adobe Stock oraz numeru katalogowego

Produkt może różnić się kolorystycznie od przedstawionej grafiki/zdjęcia - spowodowane to może być ustawieniami monitora. Widoczne zaciemnione miejsca wskazują część grafiki, która zostanie obcięta.

 


Jasność

Nasycenie

Gamma

Przywróć domyślne

Wybierz efekt

Szerokość

Wysokość

Szerokość (cm)

Wysokość (cm)

Typ produktu

Wielokrotność

Rodzaj materiału

Obrót

Inne

Paleta barw
Barwa

Negatyw

Wybierz nakładkę

Reset
koszt dostawy: 19,90zł - gratis od 500zł
szt.

Stwórz swoją wymarzoną fototapetę do swojego salonu lub sypialni na wymiar z naszym generatorem i odmień wygląd swojego wnętrza!

Fototapeta Zdjęcie ojca i syna spacerujących po magazynie w hełmach na głowach. Ojciec trzyma w ręku cyfrowy tablet i patrząc na półkę pełną pudełek z uśmiechem na twarzy. jest dostępna na wytrzymałych i wysokich materiałach: lateks 140gm2, flizelina 200g/m2, flizelina 350g/m2, winyl 350g/m2, samoprzylepna i wielu innych, które posiadają doskonałe nasycenie kolorów. Fototapeta zostanie wykonana wg Twoich wytycznych na wybranym materiale. Dzięki naszemu generatorowi możesz wybrać nie tylko interesujący Cię rozmiar i materiał fototapety ale także dowolnie zmienić jej kolorystykę, nasycenie barw oraz wyszukać podobną fototapetę pasującą do przedstawionej grafiki. Możesz dodać również nakładkę 3D na grafikę dzięki, której stworzysz unikatową fototapetę 3D. Dzięki temu możesz być pewny, że Twoja fototapeta na wymiar będzie jedyna w swoim rodzaju i zostanie wykonana specjalnie dla Ciebie. Możliwość indywidualnej edycji fototapety pozwoli Ci z łatwością dopasować do stylistyki wnętrza i charakteru pomieszczenia co z pewnością podkreśli niepowtarzalny styl każdej aranżacji.


Oryginalna nazwa: Picture of father and son walking through their warehouse with helmets on their heads. Father is holding digital tablet in his hand and looking at shelf full of boxes with smile on his face.