Fototapety do pokoju dziecięcego

Ilość: 141, strona 1/3
Fototapeta młodzieżowa 3d Fototapeta młodzieżowa 3d Cena od: 182,00 zł
Fototapeta - deski Fototapeta - deski Cena od: 182,00 zł
Fototapeta - kolorowe koła Fototapeta - kolorowe koła Cena od: 182,00 zł
Fototapeta motyle 3D Fototapeta motyle 3D Cena od: 182,00 zł

Zobacz i zamów z galerii zdjęć

Piękne i kolorowe fototapety do pokoju dziecięcego !

Fototapety dla dzieci to nie tylko ozdoba, ale również istotny element wpływający na rozwój i samopoczucie najmłodszych. Pokój dziecka to najważniejsza, a zarazem najsprawniej rozwijająca się przestrzeń w całym domu, dlatego też fototapeta dla dzieci powinna być zaprojektowana tak, aby „dojrzewała” razem z dzieckiem. Projekt ten jest niezwykle ważny dla każdego odpowiedzialnego rodzica, chcącego zadbać o prawidłowy rozwój dziecka na poszczególnych jego szczeblach. Wyzwanie to wymaga stworzenia jak najlepszej funkcjonalności jednego pomieszczenia, bowiem dziecięcy azyl to jednocześnie pokój do nauki, sypialnia, miejsce przyjmowania gości jak również bawialnia, a to wszystko okraszone gamą wesołych kolorów i barw.

To właśnie nie zabawki, czy meble, a unikalne kolory są bardzo ważnym ogniwem w prawidłowym rozwoju Twojej pociechy. Wpływają one na zachowanie i samopoczucie, jak również mobilizują dziecko do nauki i samorealizacji. Zakup więc kolorową fototapetę, która w dzisiejszym designie wiedzie prym jako narzędzie urzeczywistnienia idealnej wizji dziecięcego pokoju. Podczas urządzania pomieszczeń często zadajesz sobie pytanie: „Farba czy fototapeta?”.

W przypadku pokoju dla dziecka zdecyduj się na tę drugą nowatorską opcję czyli fototapetę. Proponujemy fototapety do pokoju dziecięcego z motywami typowymi zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki, które są adekwatne do wieku dzieci, jak również wzbudzają pozytywne odczucia i napawają optymizmem. Jak powszechnie wiadomo, każda dziewczynka chce być księżniczką na zamku, z kolei chłopców pasjonują dinozaury, samochody, czy też „Kolorowe roboty”, a wszystko to dostępne w naszej ofercie. Jesteśmy wszechstronni pod względem różnorodności fototapet. Znajdziesz tutaj motywy ze zwierzętami, misiami, wesołą farmę, drużynę mistrzów, edukacyjne mapy i wiele innych. Dziecko lubi kolory, więc postaw na „Tęczowe fale”, z kolei wybór „Street movie” ujawni u malucha charakter artysty. Gwarantujemy najwyższą jakość full HD z ochroną UV w razie ekspozycji na słońcu. Nasze fototapety dla dzieci są bezzapachowe, a więc jak najbardziej przyjazne dziecku. Drogi rodzicu, nie wahaj się i wybierz idealną fototapetę, która zadowoli zarówno Ciebie, jak i Twoje dziecko, pragnące namiastki baśniowej Nibylandii. Zapraszamy!

Fototapety dla dzieci ze zwierzętami wydają się cieszyć największą popularnością wśród naszych klientów. Nic w tym dziwnego, w końcu dzieci od zawsze fascynowały się światem przyrody, a pokój dziecięcy z sówkami, motylkami, słonikami, czy też małpkami na ścianie nabiera niepowtarzalnego klimatu. Obecność przyjaznych stworzeń w pokoju jest szczególnie ważna dla małych dzieci, nawet jeśli są one tylko malunkiem na ścianie. Nie tylko pobudzają one wyobraźnię maluchów, ale również zapewniają im poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Oczywiście przyroda to bardzo szerokie pojęcie, a dzieci bardzo często interesują się innymi jej elementami aniżeli zwierzęta. Dlatego warto rozważyć zakup fototapety dla dzieci z motywem lasu, liści lub kwiatów. Dobrym pomysłem wydaje się również być fototapeta z dmuchawcem w pokoju dziecka, która z pewnością pozwoli mu się dobrze zrelaksować. Takie produkty mają jeszcze jedną zaletę - mogą dłużej przypadać do gustu malucha. W końcu o ile piątoklasista raczej nie będzie chciał mieć w swoim pokoju tapety ze zwierzątkami z kreskówek, to nie powinien mieć nic przeciwko, aby jego ściany zdobiła piękna roślinność.

Z kolei jeśli rodzic nie planuje używać jednej fototapety do pokoju dziecka przez wiele lat, to warto zastanowić się nad motywami bajkowymi. Podwodny świat z wesołymi stworzeniami morskimi, fototapeta z przyjaznymi potworkami, zaczarowany las, czy też inne baśniowe motywy z pewnością będą mieć ogromny wpływ na samopoczucie dziecka. Co więcej, wybór wydaje się być łatwiejszy, ponieważ rodzic może po prostu sprawdzić, jakiego rodzaju bajki dziecko lubi najbardziej.

Jeżeli Twoje dziecko lubi takie serie jak Kraina Lodu, to z pewnością przypadną mu również do gustu fototapety dziecięce z bajkowymi postaciami. Mowa tu chociażby o wzorze z dzielnym rycerzem próbującym pokonać smoka albo radosnej fototapecie "Wesoła Zabawa". Takie motywy idealnie wpasowują się do specyfiki pomieszczenia, jakim jest pokój dziecka, zwłaszcza że pobudzą one wyobraźnię podczas zabaw opartych na naśladowaniu postaci z bajek.

Mówiliśmy już o zwierzątkach, roślinności, bajkowych postaciach... Jakich stworzeń jeszcze nie wymieniliśmy? Zwróć uwagę, że w naszym sklepie znajdują się kochane przez dzieci fototapety z dinozaurami! Dzieci od zawsze fascynowały się tymi starożytnymi gigantami, mimo że miliony lat temu siały one strach wśród wszystkich innych stworzeń. Jesteśmy pewni, że w Twojej przeglądarce na pewno choć raz została odtworzona kreskówka lub gra z dinozaurami!

Odejdźmy od tematu żywych istot i zajmijmy się sportem. W końcu jest on niezwykle popularny wśród najmłodszych, zwłaszcza jeśli chodzi o piłkę nożną. Maluchy kochają biegać po podwórku z piłką przy stopach, a sport ten współcześnie jest popularny wśród dzieci obojga płci. Dlatego w naszym sklepie znajduje się niejedna fototapeta do pokoju dziecięcego z motywem piłkarskim, a szczególną popularnością cieszy się model "Drużyna Mistrzów" uwielbiany przez małych sportowców.

Innym, stereotypowo choć niekoniecznie chłopięcym zamiłowaniem jest motoryzacja. Szybkie samochody i adrenalina to jedna z najbardziej ekscytujących pasji, która ujawnia się nawet u najmłodszych! Oczywiście, żadne dziecko nie powinno siadać za kierownicą auta wyścigowego, ale z pewnością może się ono bawić samochodzikami lub przemierzać swój pokój wózkiem samochodowym patrząc z podziwem na kierowcę rajdowego na ścianie. Tak dobrana fototapeta z pewnością wywoła w dziecku wiele pozytywnych odczuć, a nawet dumę z jego własnych czterech ścian.

Warto też zwrócić uwagę na rzadziej zauważalne, ale równie pasjonujące zainteresowania u dzieci. Mowa tu o artystycznych zapędach, od rysowania, przez malowanie, aż po budowę wyjątkowych struktur z klocków. Mali artyści z pewnością będą mogli pokazać swój pełen potencjał w otoczeniu, które sprzyja kreatywnemu działaniu. Dlatego warto aby rodzice ponadprzeciętnie kreatywnych dzieci rozważyli zakup takich fototapet jak model z kolorowymi wzorami artystycznymi, na przykład kołami, falami, zawirowaniami, czy nawet stworzonymi w nietypowym stylu domkami. Oczywiście inne dzieci również z pewnością docenią artystyczne wzornictwo, które stymuluje wyobraźnię. W końcu mówi się, że dziecięca wyobraźnia nie zna granic, a codzienne aktywności najmłodszych opierają się w sporej większości właśnie na ich wyobraźni. Nie bez powodu jedną z popularniejszych piosenek dziecięcych jest słynny utwór "Kolorowe Kredki", znany chyba każdemu z nas.

Poza tym klientom oferujemy również liczne fototapety z bajkowymi wzorami, których obecność w pokoju również ma ogromny wpływ na wyobraźnię dziecka. Rozwiązanie takie jak fototapeta w słoniki lub ptaszki łączy w sobie prostotę i przyjemność charakteryzującą motywy zwierzęce i bajkowe, a także wszystkie korzyści posiadane przez fototapety w typowo artystycznym stylu. Niezależnie od tego, na którą opcję się zdecydujesz, Twoje dziecko z pewnością będzie zadowolone z podjętej decyzji!

Oczywiście na przeciw artystycznym, rozmarzonym i frywolnym umysłom zawsze wychodzą osoby kierujące się logiką. Zasada ta zobowiązuje również wśród najmłodszych, a niektóre maluch z każdym rokiem swojego życia stają się nieporównywalnie inteligentniejsze. Dlatego też części dzieci naszych klientów z pewnością przypadnie do gustu geograficzny wzór z mapą świata. Warto mieć świadomość, że zapoznanie się z podstawami geografii pomoże takiemu dziecku w przyszłości spełniać się w szkole, rozwijać swoje zainteresowania, a może i nawet zapewnić sobie lepszą przyszłość. Tak jak wskazuje niejedna nazwa produktu fototapety z mapami świata w naszej ofercie są opisane po polsku, dzięki czemu można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i ćwiczyć z dzieckiem płynność czytania. Co więcej, niektóre mapy z naszego sklepu są przedstawione w naprawdę oryginalny sposób, na przykład poprzez użycie kolorów tęczy lub rozmieszczenie na poszczególnych miejscach mapy zwierzęta charakterystyczne dla danego regionu świata. Niezależnie którą mapę wybierzesz dla swojego dziecka, z pewnością będzie się to wiązać z wieloma korzyściami.

Niejeden maluch decyduje się pójść o krok dalej i zamiast geografią otaczającego go świata interesuje się kosmosem i potencjalnym życiem pozaziemskim. Odkąd w 1969 roku człowiek pierwszy raz postawił stopę na Księżycu jednym z najpopularniejszych marzeń wśród maluchów stało się zostanie kosmonautą. Dlatego w naszej ofercie umieściliśmy fototapety związane z tym co ponad chmurami, na przykład produkty z nadrukiem statków kosmicznych lub układu słonecznego.

Należy jednak pamiętać, że nawet u najbardziej kierujących się logiką maluchów dziecięca wyobraźnia niekiedy przejmuje inicjatywę. Dlatego też w naszym katalogu fototapet dla najmłodszych znajdziesz również imitacje wyimaginowanych krain. Niezależnie od tego czy Twoja pociecha wolałaby wybudować pierwsze podniebne miasto, czy może odkryć zatopioną Atlantydę - z fototapetami z naszego sklepu będzie mogło bezpiecznie spełnić swoje marzenia we własnym domu!

Jeśli jednak chcesz, aby marzenia dziecka urzeczywistniły się w jak najbardziej realistyczny sposób, to godnym polecenia rozwiązaniem są fototapety 3D dla dzieci! Jak widać w trybie podglądu naniesione na nie nadruki są bardzo realistyczne, niekiedy nawet do złudzenia przypominając prawdziwe. Wiemy jakie wrażenie robią na naszych klientach fototapety trójwymiarowe, dlatego tworząc nasz katalog postaraliśmy się aby ich oferta była jak najbardziej zróżnicowana. W rezultacie można zapewnić swojemu maluchowi widok z okna na dżunglę, przepiękne i wielkie kwiaty, portal kosmiczny, a także wiele innych ciekawych atrakcji.

Wszystkie produkty, które możesz dodać do koszyka producent stworzył z ogromną starannością, w rezultacie zaopatrując magazyny naszego sklepu w produkty wyłącznie na najwyższym poziomie. Nawet jeśli dodasz do koszyka nowość producent i jego konsultanci będą przygotowani aby błyskawicznie odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania! Trudno zapewnić dziecku lepszy prezent niż strefa komfortu urządzona według jego marzeń i potrzeb!

Nasze urocze i kreatywne motywy to doskonały sposób na dodanie koloru i charakteru do każdego dziecięcego pokoju. Stwórz inspirującą przestrzeń, w której Twoje dziecko będzie mogło rozwijać wyobraźnię. Odkryj również nasze obrazy dla dzieci i przekształć pokój swojego malucha w miejsce pełne radości i kreatywności!

Czytaj więcej