Fototapety Cegła


Zobacz i zamów z galerii zdjęć

Fototapety Cegła - druk najwyższej jakości full HD z ochroną UV dzięki czemu kolory nie blakną nawet przy ekspozycji na słońcu. Idealna ostrość oraz głębia kolorów gwarantowana ! Fototapety na ścianę idealne do każdego salonu, sypialni, kuchni lub innych pomieszczeń.

Cegła bez wątpienia wygląda świetnie. Z tego powodu jest ona wykorzystywana w wielu różnych projektach - od tych nowoczesnych aż po industrialne i minimalistyczne. Może ona też być ciekawym uzupełnieniem wnętrza w stylu retro. Jednak cegła jest dość droga, a jej montaż na ścianie dość skomplikowany. Z tego powodu warto umieścić w swoim domu fototapetę, która przypomina cegłę.

Dostępna w różnych wariantach

Fototapety cegła to ogólne określenie na bardzo dużą grupę produktów, które imitują cegły. Na pierwszy rzut oka są one niemal nie do odróżnienia od prawdziwych cegieł, więc ozdobione nimi wnętrza tworzą wyjątkowy klimat... przy zachowaniu optymalnych kosztów wykończenia i dekoracji pomieszczenia.

Na szczególną uwagę zasługuje klasyczna fototapeta cegła, stylizowana na starą czerwoną cegłę. Jeśli masz czas, to koniecznie ją obejrzyj. To świetna alternatywa dla banalnych już kwiatowych motywów, które były modne kilka sezonów temu. Teraz rządzi biała cegła, która rozświetla mieszkanie, bo doskonale odbija światło lamp oraz to padające z okna.

Bardzo ciekawą propozycją są też tapety, które są stylizowane na zniszczoną cegłę zestawioną z etnicznymi motywami. Dzięki nim Twoje ściany mogą wyglądać jak boczna uliczka w egzotycznym mieście. Taką, która ma swoją historię i charakter. Z pewnością może być to ciekawe rozwiązanie w Twoim wnętrzu.

Świetny wygląd i rozsądna cena

Fototapety cegły wyróżnia fantastyczny wygląd. Mają one za zadanie nie tylko imitować ściany pokryte cegłą. Ich zadaniem jest odmienienie wnętrz w rozsądnej cenie. Prawdziwa stara cegła jest droga i często jest problem z jej zakupem. Zdarza się, że do klienta trafia uszkodzona. Bywa też, że już w momencie sprzedaży cegła nie jest idealna. Skoro pochodzi z rozbiórki, to oczywiste jest, że mogą znajdować się na niej przebarwienia, pęknięcia i zarysowania.

Może się więc okazać, że wydasz krocie na cegły, które nie tylko oszpecą Twoje wnętrze. Z tego powodu warto skupić się na fototapetach. Tu nie ma mowy o przykrych niespodziankach. Widzisz, jaki wzór wybierasz i jaki chcesz kupić. Nie ma ryzyka, że po jego dostarczeniu tapety nie będą spełniać Twoich oczekiwań.

Jeśli zależy Ci na realizmie np. po to, by Twój przedpokój wyglądał jak stary peron na dworcu, to zainteresuje Cię wzór 3d cegła. Jest estetyczny i wygląda bardzo naturalnie. Dzięki temu trudno jest odróżnić go od prawdziwej cegły. Koniecznie trzeba też podkreślić, że montaż tapety jest dużo prostszy i tańszy niż montaż prawdziwych cegieł na ścianie. To kolejna okazja do tego, by zatrzymać trochę pieniędzy we własnej kieszeni.

Bez wpływu na temperaturę

Czy wiesz, że prawdziwa cegła jest zimna? Nie można o tym zapominać. Jej montaż na ścianie może sprawić, że ogrzewanie pomieszczenia będzie kosztowniejsze. Zupełnie inaczej jest w przypadku fototapety, która nie wpływa negatywnie na temperaturę w mieszkaniu. Dzięki temu można opierać się o nią i dotykać jej bez obaw o nagły szok temperaturowy. To z kolei wpływa na komfort jej użytkowania.

Czytaj więcej