Fototapety architektura zrobią ogromne wrażenie zarówno w salonie, kuchni, sypialni, biurze podróży czy sali konferencyjnej. Posiadamy szeroką gamę fototapet z najpiękniejszymi osiągnięciami architektonicznymi miast, mostów, zamków, budynków, ulic w Polsce i na całym świecie (Wieliczka, Nowy Jork, komnata tajemnic, ściana pałacowa, klasztor w górach, szlakiem skalistych świątyń i wiele innych ciekawych motywów architektonicznych. Fototapety w najwyższej jakości full HD z ochroną UV dzięki czemu kolory nie blakną nawet przy ekspozycji na słońcu. Idealna ostrość oraz głębia kolorów gwarantowana!

Są rozwiązania architektoniczne, które wprawiły cały świat w zachwyt. Teraz możesz mieć je na wyciągnięcie ręki, bo perełki architektoniczne mogą znaleźć się w Twoim mieszkaniu. Wystarczy tylko, że wybierzesz ozdobioną nimi fototapetę i zamontujesz ją na swojej ścianie. Na pewno aranżacja wnętrza sporo zyska na takim wyborze, bo stanie się niebagatelna i zaskakująca. Postaw na wyjątkowy wzór i spraw, by Twoje mieszkanie wyglądało jak marzenie.

Fototapety architektura - magia struktury

Jeśli interesujesz się architekturą, to na pewno wiesz, że to detale wpływają na to, jak odbierany jest cały projekt. To dopracowane, dobrze przemyślane i awangardowe rozwiązania wykorzystane w nim powodują, że powstały budynek staje się czymś spektakularnym, Koniecznie obejrzyj naszą fototapetę przedstawiającą Magiczny korytarz, Pomost o poranku czy Seledynową strukturę.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej techniki druku, która umożliwia osiągnięcie efektu trójwymiarowości, fototapety te dają wrażenie przestrzenności. Pozwalają zobaczyć głębię zdjęć i pozwalają niemal uwierzyć, że w fototapetę można wejść, by znaleźć się w przedstawionym przez nią miejscu. To wyjątkowe złudzenie optyczne, które można wykorzystać do tego, by wizualnie powiększać dostępną przestrzeń. Takie fototapety pasują do pomieszczeń urządzonych w różnym guście i wcale nie są zarezerwowane do stylu vintage. Można wykorzystywać je też do nowoczesnych, a nawet minimalistycznych wnętrz. W końcu taka fototapeta może zastąpić wszystkie inne dekoracje używane w aranżacjach.

Rzut oka na miasto - fototapeta, która zaskakuje

Architektura nowoczesna fascynuje. Zwłaszcza gdy patrzy się na nią z lotu ptaka. Z dużej odległości wszystko wydaje się mniejsze, a proporcje budynków są zaburzone. Ciekawą propozycją są fototapety, w których dużą rolę odgrywa światło - tak jak w mieście nocą. Billboardy, światła samochodów, latarni, kasetony nad sklepami... to wszystko uwypukla kształty i sprawia, że noc jest jasna i kolorowa. Podziwiaj San Francisco uwiecznione w Mieście we mgle. Wybierz się do Nowego Jorku nie ruszając się z własnej kanapy - po prostu zamontuj na ścianie Kierunek świateł.

Jeśli interesuje Cię gra świateł to z pewnością zainteresuje Cię też fototapeta z Pajęczyną dróg. Wielopoziomowe skrzyżowanie może być koszmarem kierowcy, ale bez wątpienia prezentuje się doskonale i może być dowodem na to, jak mocno miasto tętni życiem.

Fototapeta - szlachetnie i w dobrym smaku

Jeśli chodzi o nasze fototapety z architekturą, to wiele z nich odwołuje się do klasycznych form. W końcu wiele pięknych dzieł architektonicznych powstało już w Starożytności, kiedy to przykładano ogromną wagę do wyglądu budynków i do detali. Nasze fototapety architektura świetnie to oddają. Z tego powodu mamy dla Ciebie kilka wyjątkowych i niebagatelnych propozycji. Twój salon może zamienić się w Starą świątynię o ciężkim łukowatym sklepieniu. Możesz też zamienić go w marmurową salę pałacu ozdobioną czerwonym dywanem. Jeśli z kolei wybierzesz Korytarz władców, to z Twojego mieszkania będzie niemal można wejść w długi i elegancki korytarz z posągami upamiętniającymi bohaterów. Dzięki naszym fototapetom możesz też znaleźć się w Klasztorze w górach albo na Królewskim balu. Wszystko zależy od Ciebie i tego, jak wyobrazisz sobie aranżację swojego mieszkania.

Fototapeta architektura 3D - mogą oszukać oko!

Fototapety architektura szczególnie dobrze wyglądają, gdy są wykonane w technologii 3D. To dzięki niej nadrukowane obrazy mają głębię. Nie wszystkie obrazy będą dobrze wyglądały w wersji trójwymiarowej, ale motywy architektoniczne z pewnością należą do tych, które nawet powinny być tak wykonywane. To właśnie ta głębia sprawia, że mogą one tak skutecznie odmieniać aranżację i sprawiać, że będzie ona wyglądała niebanalnie. By osiągnąć jak najlepszy efekt, należy wybrać fototapetę w formacie odpowiadającym wielkości całej ściany. W ten sposób można zamienić jedną ze ścian swojego mieszkania w perełkę architektury.

Dlaczego warto sięgać po fototapety z obiektami architektury?

Jeśli marzysz o awangardowym wnętrzu, to z pewnością ten typ tapety powinien Cię zainteresować. W naszej ofercie znajdziesz modele wykonane w pełnej palecie kolorów, czarno-białe oraz w sepii. Mamy też wyjątkowe projekty, które polegają na wykorzystaniu barwnych detali w monochromatycznych aranżacjach. Dzięki temu są one jeszcze bardziej wyraziste i jeszcze skuteczniej skupiają na sobie uwagę wszystkich, którzy wchodzą do pomieszczenia. Większość naszych propozycji to fototapety dość uniwersalne.

Takie, które łatwo będzie włączyć nawet do aranżacji pomieszczenia, które już zostało wcześniej urządzone. To oznacza, że możesz pozwolić sobie na nie w dowolnym momencie i bez konieczności przeprowadzania dużego i kosztownego remontu. Pamiętaj, że montaż fototapety jest prosty, szybki i w porównaniu z innymi pracami remontowymi - czysty. Nie musisz więc zamartwiać się tym, że montaż zdezorganizuje Twoje codzienne życie. Zadbaj o piękny i wyjątkowy wystrój swojego mieszkania, ale nie rezygnuj z własnej wygody. Odśwież swoje ściany bez problemów i bez ogromnych kosztów.

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Znamy się na produkowaniu fototapet. Mamy w tym doświadczenie i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jakość jest najważniejsza. Drukujemy na wysokiej jakości na lateksie, winylu i flizelinie. Nasze tapety z efektem 3D są najczęściej drukowane na grubej flizelinie, którą można wykorzystać także do ukrycia niedoskonałości znajdujących się na powierzchni ściany. Tapeta wyrówna powierzchnię i wygładzi ją.

Nasze produkty są bezzapachowe, więc są przyjazne do montażu nawet w pomieszczeniach, w których śpią maluchy. Trzeba też koniecznie podkreślić, że nasze produkty są zabezpieczone przed działaniem promieniowania słonecznego. Co to oznacza w praktyce? Że nie trzeba chronić ich przed słońcem. Nawet intensywne promieniowanie nie spowoduje tego, że kolory stracą swoją soczystość, wyblakną albo zżółkną. Ochrona barw sprawi, że przez długi czas będą wyglądały dokładnie tak, jak powinny.

Czytaj więcej