Fototapety Młodzieżowe

Ilość: 167, strona 1/4

Zobacz i zamów z galerii zdjęć

Fototapety do pokoju młodzieżowego to zupełnie nowy standard w dekoracji wnętrz. Najczęściej wyróżniają się one oryginalną, wcześniej niespotykaną formą i często zaskakującymi kompozycjami graficznymi. Jak zatem scharakteryzować ten typ tapet i po czym poznać, że ma się już do czynienia z typową fototapetą młodzieżową?

Koloryt prawdę powie. Zawsze!

Pod względem kolorystycznym każda młodzieżowa fototapeta jest wyjątkowa. Dominują tu kolory o dość zaskakującej i zwykle geometrycznej formie. Co ciekawe, niektóre z tych fototapet wyróżniają się bardzo złożonymi i zaskakującymi kompozycjami 3D, dzięki którym aranżacja pokoju prezentuje się nowocześnie, ale i stylowo. I choć zdecydowana większość fototapet przeznaczonych do pokojów młodzieżowych ma dość nowoczesną formę, to jednak nie brakuje wśród nich również i takich modeli, które emanują klasycznymi środkami wyrazu. Nie brakuje tu np. bogatych wzorów kwiatowych, inspiracji sztuką i architekturą, a także - co jest dziś dość modne - motywów zwierzęcych (zwłaszcza w odniesieniu do domowych pupilów).

Coś dla miłośników podróży

Nie jest tajemnicą, że zdecydowana większość młodych osób wręcz kocha podróżować. Nic więc dziwnego, że to właśnie dla nich powstały fototapety młodzieżowe w układzie mapy świata, w której poszczególne lokacje mogą (w różny sposób) zaznaczać. W ten sposób można tworzyć w pełni spersonalizowaną, alternatywną mapę miejsc, które udało się w ostatnich latach odwiedzić. Dostępne u nas "tapety - mapy" mogą być również wykorzystywane do planowania kolejnych, jeszcze bardziej ekscytujących wypraw. Jest to możliwe m.in. dzięki bardzo dużym rozmiarom oferowanych w naszym sklepie rozwiązań. Nawiasem mówiąc, przyszły posiadacz takiej tapety może wybierać spośród wielu dostępnych form i rozmiarów produktu finalnego. Ale o tym później...

Jasna i ciemna, czyli aranżacyjna różnorodność

Dla osób, którym bliską sercu jest kwestia aranżacji pokoju młodzieżowego fototapety powinny być uniwersalnym i sprawdzonym narzędziem wystroju wnętrza. W naszej ofercie nie brakuje zarówno wyjątkowo jasnych i doskonale rozświetlonych projektów, jak również ich znacznie ciemniejszych, wręcz mrocznych odmian. Jasne fototapety młodzieżowe sprawdzą się zwłaszcza tam, gdzie ma się do czynienia ze słabo oświetlonym (w sposób naturalny) wnętrzem. Dzięki jasnej tapecie wnętrze takiego pomieszczenia zostanie optycznie powiększone. Efekt ten będzie zauważalny zwłaszcza wtedy, gdy tapeta ta będzie miała charakter trójwymiarowy. Na drugim "biegunie" znajdują się fototapety ciemne, które być może nie emanują naturalnym światłem (a raczej jego odbiciem), ale za to są upstrzone prawdziwą feerią kolorów. Widać to zwłaszcza na przykładzie motywów miejskich, w których nie brakuje odniesień do nowoczesnej architektury.

Rysunki, graffiti i takie tam

Każda nasza fototapeta młodzieżowa została zaprojektowana w ten sposób, by maksymalnie odnieść się do specyfiki życia młodego człowieka. Dlatego w naszych zbiorach projektów graficznych można znaleźć m.in. i takie wzory, które bezpośrednio odwołują się do motywów towarzyszących młodym ludziom. Są wśród nich grafiki przypominające do złudzenia typowe, wielobarwne graffiti, a także motywy otwartych przestrzeni, czy też trójwymiarowe przedstawienie przedziurawionych i otwierających się na szerszą perspektywę ścian. Dzięki temu, możemy - dzięki naszym kompozycjom - postawić w pokoju młodzieżowym na starannie dobraną aranżację, w której ów młody, często nawet dorastający człowiek będzie czuł się dobrze.

A może by tak... klasycznie?

W naszej ofercie znajdują się również i takie fototapety do pokoju młodzieżowego, które - biorąc pod uwagę swą specyfikę - są przeznaczone jedynie dla niektórych osób. Ciekawą propozycją jest np. grafika przedstawiająca domową biblioteczkę, która ucieszy zwłaszcza młodych pasjonatów literatury. Alternatywą dla niej są różnego rodzaju grafiki przedstawiające otaczający człowieka świat. Na uwagę zasługują również te młodzieżowe fototapety, które - w niezwykle realistyczny sposób - przedstawiają otaczającą nas przyrodę. Efekt ten uzyskano dzięki wyjątkowej, trójwymiarowej kompozycji, w której krzewy, drzewa, piasek i woda są dokładnie takie jak w rzeczywistości. Po co zatem czekać do najbliższych wakacji, skoro można mieć swój ulubiony pejzaż na wyciągnięcie ręki i to przez cały rok!

Zamawianie fototapety? Nic prostszego!

Każdą, dostępną w naszej ofercie fototapetę można zamówić w sposób łatwy, szybki i co najważniejsze - bez wychodzenia z domu. Oferujemy Państwu dostęp do kompleksowego systemu obsługi zamówień, w którym można określić rozmiary wybranej fototapety, albo też określić ich pożądany wymiar. Co ważne, każdy z dostępnych u nas projektów posiada swój własny numer katalogowy, dzięki któremu zamówienie wybranego wzoru nie będzie żadnym problemem. Atutem interfejsu naszego sklepu jest m.in. to, że cała transakcja realizowana jest w szybki i komfortowy sposób. Nasza firma obsługuje wiele różnych metod płatności, co - w pewnym sensie - jest pewnym ukłonem w stronę klienta.

Materiał wykonania

Nasze fototapety do pokoju nastolatka wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu nie tylko doskonale "radzą" one sobie ze standardowymi oddziaływaniami mechanicznymi, ale też skutecznie zabezpieczają nadruk przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Warto dodać, że dostępne u nas fototapety są całkowicie odporne na oddziaływanie promieniowania ultrafioletowego. Dzięki temu nadrukowane na nich motywy nie blakną i zachowują swe pierwotne piękno przez naprawdę długie lata. Warto też dodać, że większość dostępnych w naszym sklepie projektów może być na różne sposoby czyszczona. Warto jednak pod tym kątem dokładnie zapoznać się z instrukcją użytkowania wybranej fototapety.

Nasze jest najlepsze

O wyjątkowości naszych fototapet świadczą nie tylko (skądinąd pozytywne) opinie naszych klientów, ale też bardzo korzystne wypowiedzi płynące ze strony wielu różnych specjalistów. Nasze fototapety młodzieżowe zostały docenione przez wielu znawców branży. Pozytywnie wypowiedzieli się na ich temat m.in. doświadczeni projektanci wnętrz, którzy bardzo często inspirują się nimi w trakcie realizacji kolejnych projektów. Nasze fototapety doceniają również młodzi ludzie, którzy nie chcą mieszkać w pomieszczeniach zaaranżowanych w sposób nudny i przewidywalny. Dzięki naszym projektom wnętrza ich pomieszczeń mieszkalnych stają się wyjątkowe i zaskakująco dopracowane.

Jak znaleźć swoją fototapetę?

Mamy świadomość faktu, że w naszej ofercie znajduje się mnóstwo ciekawych (i nieraz zaskakujących) projektów fototapet. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że wybór odpowiedniego wzoru nie jest tutaj łatwy. Dlatego na podstronie z fototapetami młodzieżowymi znajduje się szereg filtrów, dzięki którym dobór odpowiedniego projektu będzie jeszcze łatwiejszy. Jak to możliwe? Naszą ofertę można posegregować ze względu na:

  • czas wdrożenia określonych produktów i rozwiązań aranżacyjnych,
  • oceny ze strony dotychczasowych nabywców, a także popularność sprzedaży konkretnych motywów graficznych,
  • cenę projektu i to zarówno w porządku malejącym jak i rosnącym.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Każda nasza fototapeta do pokoju młodzieżowego jest zaprojektowana z pełną starannością, dzięki czemu wszystkie nasze projekty są dopracowane zarówno pod kątem designu, jak i określonych kwestii technicznych. Zamówione przez Państwa fototapety na ścianę dostarczamy do klienta w przeciągu kilku dni, gdyż nadruk określonego wzoru odbywa się bardzo szybko. Na uwagę zasługuje również technologia produkcji tychże fototapet, dzięki której jej nałożenie jest bardzo proste i to również dla początkującego użytkownika. Jednym słowem, dzięki naszym rozwiązaniom szybko udekorują Państwo ścianę do pokoju waszego dziecka.

Podsumowując, nasza oferta została przygotowana w ten sposób, by jak najbardziej odpowiedzieć na potrzeby ze strony osób młodych, które dopiero wkraczają w nowe, dorosłe życie. I właśnie dlatego warto postawić na dostępne u nas rozwiązania.

Czytaj więcej