Fototapety piwonie

  Dodatkowe filtry:  
skąd url?
szukaj
Ilość: 168, strona 1/4

Fototapeta to zawsze dobry pomysł na to, aby udekorować wnętrze oraz ukryć ewentualne uszkodzenia na ścianach. Fototapeta winylowa premium to świetny wybór wtedy, gdy pragnie się sięgnąć po produkty najwyższej jakości, które znacznie wyróżniają się pod względem wizualnym. Wśród naszych fototapet znajduje się wiele wydruków wielkoformatowych o doskonałej jakości, które idealnie prezentują się na ścianie.

Nasze fototapety piwnonie

Oferujemy tapety na podłożu flizelinowym oraz podłożu papierowym. Niektóre nasze tapety to modele winylowe, inne drukowane są na tradycyjnym papierze. Fototapeta na podłożu flizelinowym premium to produkt niezwykle trwały, który ma doskonałe opinie użytkowników. Poza tym oferujemy również fototapety na podłożu papierowym blueback. Każda nasza fototapeta posiada wysoką jakość druku i nie zawiera wad ani błędów fabrycznych.

To produkt premium najwyższej jakości, który po przyklejeniu na ścianę nie zmienia rozmiaru i świetnie prezentuje się przez kolejne lata, ukazując swoje intensywne barwy oraz interesujące wzory. Powyższy opis dotyczy każdej naszej fototapety. Należy jednak pamiętać o tym, że kolorystyka prezentowanych wzorów fototapet może odrobinę się różnić od oryginału, co jest spowodowane indywidualnymi ustawieniami monitorów.

Nasze tapety nie wymagają większej uwagi podczas klejenia. Podczas ich mocowania, smarujemy klejem zarówno ścianę, jak i samą tapetę. W komplecie klej producent oferuje, dlatego zaraz po otrzymaniu przesyłki można zabrać się do pracy i udekorować piękną tapetą swoje wnętrze.

Co warto wiedzieć na temat fototapet?

Decydując się na dekorację do domu, jaką jest fototapeta, warto dowiedzieć się więcej na ten temat. Fototapety służą do dekoracji ścian wewnątrz lokalowych. Jest to produkt ekologiczny, który smarujemy klejem po to, aby w sposób trwały umocować go na ścianie. Żywe i intensywne barwy, które najczęściej ma każda winylowa zmywalna fototapeta, zachwycają miłośników niebanalnych dekoracji. W odcieniach fototapet we wzór kwiatowy znajdziemy różne kolory, między innymi róże, błękity, śmietanki, beże. Taka delikatna i miła dla oka kolorystyka pasuje do wielu różnych pomieszczeń. Jeżeli jednak pojawiają się wątpliwości, prosimy o kontakt.

Produkty możesz zwrócić bez podania przyczyny. Warto nawiązać kontakt mailowy z obsługą naszego sklepu, ponieważ ułatwia on zwrot zakupionego towaru lub jego ewentualną wymianę. Nadanie paczki zwrotnej jest banalnie proste. Po opłaceniu zamówienia produkt otrzymasz szczelnie zapakowany, tak by nic nie stało się z nim podczas transportu.

Wyślemy do Ciebie wiadomość e-mail z informacją o tym, że fototapeta wyruszyła w drogę. Gdy ją otrzymasz, sprawdź spokojnie, czy wewnątrz znajdują się wszystkie bryty fototapety.

Jeśli planujesz jednak zwrot zakupionego towaru, pamiętaj, aby wypełnić pola oznaczone jako niezbędne podczas procedury zwrotu.

Czytaj więcej