Skorzystaj z oferty 5% taniej!     koniec promocji za: 01:18:55:46

Obrazy z napisami

Obrazy

Zobacz i zamów z galerii zdjęć

Obrazy z napisami to doskonała dekoracja do domu: przedpokoju, salonu, pokoju młodzieżowego, sypialni małżeńskiej lub kuchni. Czytelna, prosta forma ma za zadanie zwrócić uwagę na zawarty w niej tekst i skłonić do uśmiechu lub refleksji. Obraz z napisami to popularny, modny element dekoracyjny, który nada Twoim przestrzeniom przytulnego charakteru. Obraz wykonany metodą nadruku na płótnie ma szlachetną formę, dzięki czemu przez długie lata będzie się wspaniale prezentował na Twojej ścianie. 

Obraz z napisami a plakat

Obrazy z napisami to doskonała alternatywa dla tradycyjnego plakatu z ważną sentencją lub cytatem. Dzięki swojej trwalszej formie obraz z napisami jest bardziej praktyczny od swojego papierowego odpowiednika. Profesjonalnie wykonany jest gotową do zawieszenia na ścianie dekoracją. Stanowi doskonałe połączenie klasycznej formy płótna z minimalistyczną formą grafiki tekstowej. Obraz z tekstem jest skomponowany tak, by napis był atrakcyjny wizualnie i przyciągał wzrok. 

Obrazy z napisami - dla kogo?

Obrazy z napisami są często wybieraną dekoracją przez osoby refleksyjne, z dużą wrażliwością na istotę i sens życia. Poprzez umieszczenie ważnego przekazu w widocznym miejscu przypominamy sobie i innym odwiedzającym pomieszczenie, do czego dążymy i jakimi wartościami chcemy się kierować. Jeśli napis na obrazie ma charakter lekkiego, dowcipnego komentarza, możemy liczyć na pozytywną reakcję, każdego, kto się z nim zetknie. Dajemy również do zrozumienia, że mamy radosny stosunek do życia oraz zdrowy dystans do samych siebie.

Obrazy z napisami - w jakich pomieszczeniach?

Obraz z napisami jest modnym elementem dekoracyjnym, estetycznie dopełniającym zarówno nowoczesny i elegancki, jak i ten bardziej tradycyjny styl. Obrazy z napisami doskonale wpasują się również w przestrzenie kawiarniane, hotelowe, czy spa - wszystkie te, w których klienci powinni móc się odprężyć i poczuć swobodnie.

Obrazy z napisami - nasza oferta

Oferujemy duży wybór obrazów z napisami: z sentencją, cytatem, zawierających zabawny tekst. Jeśli nie znajdą Państwo w naszej ofercie obrazu z odpowiednim przekazem, na Państwa życzenie możemy przygotować profesjonalny wydruk na płótnie zawierający wybrane przez Państwa zdanie. Nasze produkty cechują się wysokim standardem, przywiązujemy wielką wagę do szczegółów i jakości grafiki. 

Czytaj więcej