Fototapeta Grupa żyrafy w pobliżu wodopoju, odbicie lustrzane w wodzie stojącej, Etosha NP, Namibia, Afryka. Wiele żyraf w środowisku naturalnym, afrykańska przyroda. Duże zwierzęta z niebieskim niebem.

Fototapeta Grupa żyrafy w pobliżu wodopoju, odbicie lustrzane w wodzie stojącej, Etosha NP, Namibia, Afryka. Wiele żyraf w środowisku naturalnym, afrykańska przyroda. Duże zwierzęta z niebieskim niebem.
ID zdjęcia: 235518370
5964x3976px
Wizualizacja wykadrowanej fototapety
(kliknij zdjęcie obok, aby powiększyć)

Produkt nie będzie zawierał znaku wodnego Adobe Stock oraz numeru katalogowego

Produkt może różnić się kolorystycznie od przedstawionej grafiki/zdjęcia - spowodowane to może być ustawieniami monitora. Widoczne zaciemnione miejsca wskazują część grafiki, która zostanie obcięta.


Jasność

Nasycenie

Gamma

Przywróć domyślne

Wybierz efekt

Szerokość

Wysokość

Szerokość (cm)

Wysokość (cm)

Typ produktu

Wielokrotność

Rodzaj materiału

Obrót

Inne

Paleta barw
Barwa

Negatyw

Wybierz nakładkę

Reset
koszt dostawy: 19,90zł - gratis od 400zł
szt.

Stwórz swoją wymarzoną fototapetę do swojego salonu lub sypialni na wymiar z naszym generatorem i odmień wygląd swojego wnętrza!

Fototapeta Grupa żyrafy w pobliżu wodopoju, odbicie lustrzane w wodzie stojącej, Etosha NP, Namibia, Afryka. Wiele żyraf w środowisku naturalnym, afrykańska przyroda. Duże zwierzęta z niebieskim niebem. jest dostępna na wytrzymałych i wysokich materiałach: lateks 140gm2, flizelina 200g/m2, flizelina 350g/m2, winyl 350g/m2, samoprzylepna i wielu innych, które posiadają doskonałe nasycenie kolorów. Fototapeta zostanie wykonana wg Twoich wytycznych na wybranym materiale. Dzięki naszemu generatorowi możesz wybrać nie tylko interesujący Cię rozmiar i materiał fototapety ale także dowolnie zmienić jej kolorystykę, nasycenie barw oraz wyszukać podobną fototapetę pasującą do przedstawionej grafiki. Możesz dodać również nakładkę 3D na grafikę dzięki, której stworzysz unikatową fototapetę 3D. Dzięki temu możesz być pewny, że Twoja fototapeta na wymiar będzie jedyna w swoim rodzaju i zostanie wykonana specjalnie dla Ciebie. Możliwość indywidualnej edycji fototapety pozwoli Ci z łatwością dopasować do stylistyki wnętrza i charakteru pomieszczenia co z pewnością podkreśli niepowtarzalny styl każdej aranżacji.


Oryginalna nazwa: Group of giraffe near the water hole, mirror reflection in the still water, Etosha NP, Namibia, Africa. A lot of giraffe in the nature habitat, African wildlife. Big animals with blue sky.